Добра козметичка във Варна-спешно ми е

  • 508
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Моля дайте някакви контакти,добре да почиства лице и да не прекалено голяма цифроманка.Сигурно сте обсъждали назад ,но не успях да намеря.Предварително благодаря

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз също търся. Мисля тия дни да ходя при една, при която бях ходила много отдавна. Много ме изтормози и затова не съм ходила отново, майка ми е много доволна от нея. След щателно търсене и оставяне в ръцете на тази и онази козметичка, реших, че ще отида пак при нея. Цена 20лв. Ако искаш мога за взема телефона.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ще съм ти благодарна.Като бях бременна ходих в Дива при Мария и бях много доволно ,но сега съм изгубила контакт с нея,а и не знам дали още работи там

# 3
  • Мнения: 253
Аз от далече ама дано съм от помощ. Аз ходих при една козметичка, на която салона и беше в горния край на ул.Шипка. Ако слезаш по улицата към централната улица, след халите (бившите), пада се преди входа за автомобилния подлез от ляво. Не помня как се казва, ама работи страхотно, и предимно с естествени материали и билки. А пък какви маски прави...... Hug Абе страхотна!

# 4
  • Мнения: 458
Последно ходих при една козметичка на ул. '27 Юли' , съвсем в края на улицата. Младичка и симпатична. Работи много леко и не взима скъпо. Но последният път когато ходих при нея беше бременна и не знам сега дали работи. Казва се Иляна Колева - Студио 'Ив'.

Общи условия

Активация на акаунт