доволни ли сте от витамините ехиначи

  • 5 878
  • 5
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
имам вкъщи детски витамини ехиначи и се чудя да ги давам ли на малката,действат ли или  няма смисъл.детето почти не яде плодове ,та и затова се чудя.ако има мами,които имат опит с тях,нека споделят.

# 1
  • Мнения: 3 042
Ехиначи /на Валмарк/ не са витамини. Те по-скоро се ползват за подсилване на имунната система, а не за набавяне на витамини, защото такива не съдържат.

Щом детето не яде плодове и смяташ, че не си набавя необходимите витамини давай някакви комбинирани витамини.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ехиначи /на Валмарк/ не са витамини. Те по-скоро се ползват за подсилване на имунната система, а не за набавяне на витамини, защото такива не съдържат.

Щом детето не яде плодове и смяташ, че не си набавя необходимите витамини давай някакви комбинирани витамини.
Peace Да ехиначи съдържа само ехинацея - подсилва имунната система. Ако държиш на тази фирма те имат комбинирани витамини

# 3
  • Мнения: 3 042
Ако държиш на тази фирма те имат комбинирани витамини

"Марсианците" /имаше и реклама по тв/ са техни. От няколко години  от тях давам на щерката. Не ги споменах, защото не съм много сигурна от каква възраст се даваха -дали от 3 или то 4г newsm78.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако държиш на тази фирма те имат комбинирани витамини

"Марсианците" /имаше и реклама по тв/ са техни. От няколко години  от тях давам на щерката. Не ги споменах, защото не съм много сигурна от каква възраст се даваха -дали от 3 или то 4г newsm78.
И аз давам на синът ми от тях. Той е доволен, че има марсифон, аз съм сравнително доволна от витамините и така и двете страни са удовлетворени.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ехиначи е Ехинацея за деца (над 3 г.)- дражета във формата на мечета. Много съм доволна от тях- пресичат хремата на Александра.

Общи условия

Активация на акаунт