PC специалисти,имам нужда от малко помощ - WIN ми не бил Genuine

  • 1 167
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Софтуера ми естетствено не е лицензиран  Mr. Green
Те това мити компютърче от едно известно време при началния екран пищи че не е Genuine  #Cussing out
И всеки пут трябва а натискам бутон че не ми пука от това съобщение и си искам системата такваз каквато е!
Някой има ли идея как да го разкарам това чудо, без да си форматирам дяла с WIN?

# 1
  • Мнения: 5 539
Тази гадост дойде и при мен с един от последните ъпдейти на Уиндоус. Един месец я трях да ми дава такива съобщения, които ставаха все по-"ужасяващи". Накрая ми казаха откъде да дам отметка, за да спрат съобщенията, но... не помня къде беше Embarassed
Може би някой разбирател ще се включи да каже Simple Smile

# 2
  • Мнения: 748
Би трябвало в уиндоуса ви дето сте инсталирали, да има една папка eth0 ..., ако не сега ще погледна да ви дам линкче

http://evkon.data.bg/Programs/Windows Genuine Advantage Validation v1.5.708.0.rar

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 09:40 от scorpionche

# 3
  • Мнения: 1 399
Преди два дни ми преинсталираха Windows-а.
Обясниха ми за този проблем и решението било да се спрат ъпдейтите.

# 4
  • Мнения: 22
И при мен беше така наскоро.Оправих го като въстанових системата на по-задна дата и после сложих отметка да не се ъпдайтва автоматично.Успех Hug

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=30185&st=0 … F%BF%BDentry27317

За по-прегледно копирам тук основните моменти:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Windows Genuine Advantage\data

Има един файл data.dat.Той е сам в папката.Изстривате цялото му съдържание и му слагате отметка
(read only).С нотепада се прави нов файл със същото име и разширение data.dat.Вътре се записва каквото ви падне и отново отметка(read only).Уиндолс използва този фаийл за валидацията,а при това положение файла е само за четене.Той не може да пише в него и след рестарт всичко е ок
Може и след тая процедура да си инсталираш това:

# 6
  • Мнения: 1 520
И при мен преди месец-два се появи това.

Мислех да преинсталираме, но заради отпуските още не сме сколасали.

Аз така и не се сетих сама от къде се е появила тая информация. #Cussing out

# 7
  • Мнения: 295
Мими, моят компютър изплю същото съобщение преди време. Аз обаче работя в компютърна фирма и момчетата го оправиха...не знам как. Четоха по разни форуми, изтеглиха някаква програмка и го оправиха. Но ми казаха, че за всяка версия на Windows се изисква различно кракче....Не искам да правя реклама, затова, ако искаш, пиши ми на лични и ще измислим нещо ако не успееш да го махнеш със съветите, които са ти дали другите момичета Simple Smile
Успех! Hug

# 8
  • Мнения: 689
Аз имам същия проблем, но какво ще стане ако си го оставя така за известно време - месец, два, например - дали ще изпуши тотално и ще ми се загуби това, което имам в РС-то като информация.
Моля по-знаещите и по-можещите да кажат.
Простете за невежеството, но съм малко на Ви с тези неща.

# 9
  • Мнения: 1 002
нищо му няма , и нашия е така
дори гледам, че ъпдейтва , предполагам не всичко
но ще накарам мъжът ми да го оправи , щом може ..
но на мен не ми пречи и така да си седи

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Пуснах ви линк от тема по същия проблем, прочетете как да се справите де, подробно е обяснено и няма нужда от специалисти.

# 11
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пуснах ви линк от тема по същия проблем, прочетете как да се справите де, подробно е обяснено и няма нужда от специалисти.
Не се вижда линка  Embarassed

Иначе мерси за всички съвети. Довечера на спокойствие ще опитам, че сега малкия терминатор ми не дава достъп  Laughing

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Линкът е в по-горния ми пост

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодарско! Мислех че и друг си сложила.
Ще докладвам каква съм я свършила!
ай много да му разкажа игрите на компа, но няма да ми е за първи път  Sunglasses

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ще се справиш, споко, не е голяма философия  Hug

Общи условия

Активация на акаунт