Овлажнител за въздух и новородено-може ли без?

  • 1 976
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Здравейте, мамета Simple Smile! Моля за съвет майките, които са раждали през зимата- терминът ми е през  декември и сме на централно парно. Все повече се говори за овлажнителите за въздух в стаята, където ще спи(спим) детето- трябва ли да купувам такова чудо и ако да, защо и как се ползва. Благодарна съм на компетентни мнения от пепатили родители.  bouquet

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моята бебка е родена ноември и сме с локално парно. Ползвах метални съдове с вода за овлажняване.

# 2
  • Мнения: 4 978
За можене - може.
Дъщеря ми е родена през декември и не съм ползвала овлажнител за въздух.

# 3
  • София
  • Мнения: 565
Аз слагах една чаша с вода на парното. Мисля, че няма смисъл да харчиш пари за овлажнител. newsm34

# 4
  • Мнения: 5 255
...трябва ли да купувам такова чудо и ако да, защо и как се ползва...

 Arrow Овлажнител за въздух - има ли ефект?

# 5
  • Мнения: X
Е, и ние сме преживели без...не мисля че е чак толкова жизненонеобходим Thinking...евентуално ако се наложи ....Но аз лично или слагам съд с вода, или мятам мокра кърпа отгоре на радиатора.

# 6
  • Мнения: 4 629
Може и без овлажнител, но е по-полезно за дишанети на бебчето да си имате

# 7
  • Мнения: 924
Може и без овлажнител, но е по-полезно за дишанети на бебчето да си имате

 Peace

# 8
  • Мнения: 5 401
Моето бебче е лятно (юнско), но днес съм решила да пообиколя магазините за овлажнител. Мисля че е полезно устройство. Пробвах с вода в съд, но ефекта е нулев.
Леко раждане и сладко малко бебче!

# 9
  • Мнения: 2 019
Аз слагах една чаша с вода на парното. Мисля, че няма смисъл да харчиш пари за овлажнител. newsm34
Peace

# 10
  • Мнения: 1 272
Естествено, че може и без овлажнител. Моята бебка се роди края на февруари и "оцеля" и без овлажнител  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
ние не сме ползвали овлажнитерл:)Светльо е роден февруари
може да слагаш влажна кърпа на радиатора.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290
Овлажнител... Още една измислица, за която да даваш пари.
Мокри кърпи или метален съд с вода на парното или печката вършат същата работа.

# 13
  • Мнения: 432
Може ,разбира се.Аз съм прикрепила едно канче към двете тръби в стаята и в него слагах вода.Аз също не мога да спя на сух въздух.

# 14
  • Мнения: 595
Ние така се престарахме,че хванахме мухъл.....Разбирасе че е хубаво(но не чак толкова).

Общи условия

Активация на акаунт