Лосион за тяло..

  • 1 336
  • 18
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 193
Момичета,препоръчайте ми някакъв лосион/крем за тяло,че след раждането кожата ми е една такава нееластична,суха...искам нещо за стягане и хидратиране...имам и малко стрии по корема.
Предпочитам медицинската козметика,но ще приема всякакви предложения за кремчета,които са изпитани и са ви помогнали Hug Wink
Бладоря,предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 529
Аз дълго време ползвах лосиона против стрии, който си ползвах и докато бях бременна - на Lierac. Мустела също има специализирана серия за след раждане.

# 2
  • Мнения: 2 407
Препоръчвам ти олио на Икаров против стрий, а лосион аз ползвах на Нивеа и на Дов, а на Ейвън.

# 3
  • Мнения: 2 019
дав за стягане ползвам аз

# 4
  • Мнения: 9 063
Лосиона Дав за стягане е добър, хем е приятен за кожата, хем стяга (малко или много).
Ако ти се дават повечко пари,  можеш да пробваш някой от продуктите за тяло на Леокрема, аз от тях съм много доволна.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 193
Мерси,момичета.
Аз  също си мислех за леокрема,не съм ползвала досега продуктите им,но се двуомя и между Галеник или нещо на Виши newsm78 просто никога не съм ползвала продукт за стягане на кожата.....Ще чакам още мнения Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
Виши!! Определено си заслужава, много съм доволна smile3521

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз харесвам Леокрема.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 813
Ползвам в момента стягащият и освен че не стяга, а и ми мирише лошо. Не е подходящ за суха кожа.

# 9
  • Мнения: 27 524
От Дав съм доволна и аз  Peace

# 10
  • Мнения: 1 986
  И аз гласувам за Дав Peace От медицинската козметика не съм ползвала лосион за тяло и не мога да дам препоръки Thinking

# 11
  • Мнения: 811
Еудермол-5 на Талодерма за сухата кожа,а за стягането -Леокрема-това използвам аз и съм доволна

# 12
  • Мнения: 191
Аз пък съм маниячка на продуктите с марка Ив Роше ....заслужават си парите.То все пак трябва да се търси ефекта не цената,нали?

# 13
  • Мнения: 5 313
И аз съм за Талодерма.

# 14
  • Мнения: 5 362
Препоръчвам ти олио на Икаров против стрий,

Общи условия

Активация на акаунт