Глазури, марципан, покрития за торти, фондан, фигурки за торти 2

  • 119 581
  • 339
  •   1
Отговори
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Продължение на старата темичка! Hug

# 1
  • Мнения: 3 216
Веднага се разписвам в новатат темичка и ще следя с интерес. В момента сьм на диета и влизането тук си е направо опасно Cry

# 2
  • Мнения: 357
Аз също се разписвам,за да не изпусна нещо   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 584
и аз да се абонирам за темата

# 4
  • Мнения: 1 425
И аз ще следя с огромен интерес!  bouquet

# 5
  • Мнения: 491
Никъде не мога да намеря тези бонбони, дето звучат като мушмороци, да не търся в старата тема как точно се казваха. В Кауфланд на щанда за бонбони ме погледнаха с недоумение, въпреки, че си бях записала точното им име. И по бензиностанциите беше същото. Оф, ако някой ме светне от къде да ги купя, ще съм много благодарна

# 6
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравей smiling, казват се маршмелоуз(english - Marshmallows), но едва ли ги знаят под това има в Бг. По-скоро питай за дунапренени бонбони. 

Aз не знам от къде може да ги купиш - тук се продават в по-големите супермаркети, така че провери в Била, Метро, Хит и подобни! успех!   bouquet

# 7
Има ги на бензиностанциите ОМВ със сигурност.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 45
Здравейте,момичета.Покрай вашите сладки теми ме запалихте да майсторя и аз.И сега имам нужда от помощ.Тук никаде не мога да намеря синя боя за сладки.Всякакви други цветове,но не и син.Моля ви кажете как да оцветя синя сметаната,с която ще покрия тортата.Просто нямам идея.Благодаря ви предварително и да не забравя-страхотни сте! newsm51 newsm51 newsm62 smile3525

# 9
  • Мнения: 286
Пробвай със сок от боровинки,като слагаш постепенно за да придобие син цвят лимонов сок.Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
Никъде не мога да намеря тези бонбони, дето звучат като мушмороци, да не търся в старата тема как точно се казваха. В Кауфланд на щанда за бонбони ме погледнаха с недоумение, въпреки, че си бях записала точното им име. И по бензиностанциите беше същото. Оф, ако някой ме светне от къде да ги купя, ще съм много благодарна
Има ги в Пикадили и на пакета си пише Marshmallows.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 45
Благодаря ти,Elesa.Ако не намеря до събота ще пробвам така.  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 877
абонирам се

# 13
  • Мнения: 3 216
Имам спешно вьпросче.
Мога ли да оцветя сметана сьм степче?

# 14
  • Мнения: 6 243
Малко тричава става, ама ако няма друго - и така съм правила Flutter

Общи условия

Активация на акаунт