Виждали ли сте във Варна такава тоалетна седалка ?

  • 648
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818


Искам я, на Мая също много й допадна. Дано някой скоро е видял някъде си подобен пингвин.

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Иии, Сикретгардън, разваляш ми удоволствието да изляза на разгулно пътешествие с купуваческа цел!!
Но благодаря, краен вариант е този сайт!

Питанката ми все още важи към варненки!

# 3
  • Мнения: 143
Такава сьщата седалка гледах в Хиполенд.
А иначе интересни седалки има и в Емир нашата е от там.
Успех в намирането  bouquet

# 4
  • Мнения: 953
Ние ползваме такава и само така можахме да я сложим на голямото гърне. Купих я в един от големите добре заредени детски магазини.

# 5
  • Мнения: 11 607
В Благоевград със сигурност го има това нещо. Вчера го мярнах някъде из магазините. За Варна съжалявам,че няма, но дано да заредят в скоро време!

# 6
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имаше в Бебчо такваз, но нашата е от Данет  Mr. Green
Гиледай на ни е от китайските че имало доста изринати дупета...

# 7
  • Мнения: 1 881
Скъпа, Небесна краставичке, извинявай, че се намесвам в темата, но не е ли много твърда тази седалка... И аз скоро мисля да взема такова чудо, но съм се спряла на това дупешко удоволствие, ти какво мислиш newsm78


http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2305

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 23:03 от Небесна

# 8
  • Мнения: 1 045
Има ги в Хиполенд и Биберон  Peace Има обаче едни мекички които на мен лично ми допадат повече и си мисля , че на Майченото пухкаво дупе ще е много по-удобно  Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами тя е свикнала на гърнето, а такава патешка седалка изпробва на едно гости и много й хареса. Пингвинът, да бъда по-точна, е атрактивен, щото имал очи, нос, търсехме му ушите, опаша и т.н.. Това е идеалната седалка, за идеалното й тяло. Ще ходя утре да си купя.
Благодарим! Hug

Общи условия

Активация на акаунт