...тя имаше 43 сантиметрова талия, най-тънката в три окръга...

  • 3 382
  • 49
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тъй де. Никога всъщност не съм можела да се похваля като Скарлет О'Хара с 43-сантиметрова талия, но днес си я премерих случайно и съм смутена от това, че е с едно 15 см повече* от преди четири години...

Кой друг страда от такова нещо и как го борите (ако изобщо)?


*при положение, че килограмите ми са само около 4 в повече от тогава.



Заглавието е принципно - някъде по-натам в книгата Скарлет си мери кръста и с ужас установява, че е вече 50 см и отбелязва наум със злост "Ето докъде води раждането на деца" Laughing

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 18:13 от Бу

# 1
  • Мнения: 4 806
аз, аз... при все отслабване, най - зле е талията. Е, не е 15 см повече, но 6-7 е. Пак не е малко.
Борбата я виждам една единствена - коремни преси Simple Smile Обаче засега отлагам, било поради мързел, било поради умора ...

# 2
  • Мнения: 1 028
Олеее,ми аз горканката,найш колко по 15 см. съм нанизала по снагата стройна като табуретка,ма сега почнах да олабвам де,пу-пу да не чуе дявола,ама чак моминсака фигура да докарам малко мъй гъдел Mr. Green

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу, а въртенето на обръча не помогна ли? Ти каза, че ще упорстваш...

# 4
  • Мнения: 9 901
ами и при мен прелива плът над дънките. Срам ме е да измеря колко ми е сега талията, твърде далеч съм от 43те см.
Коремните преси не ми помогнаха, вкл. страничните.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
на първо четене реших, че талията ти е с 15 см повече от тази на скарлет и се зачудих какво си се закахърила...
моята талия е с около 5 см повече отколкото беше в ученическите ми години, но аз все се надявам де си върна старите мерки.

# 6
  • Мнения: 5 877
Аз, както сигурно си забелязала. Ябълковидна фигура, какво да се прави. И в най-дебелите си периоди съм можела да се похваля с красив крак, ама талията горката... трябва съвсем да съм изкльощавяла, за да се забележи.
Боря се... ами, боря се, просто си купувам дрехи за такъв тип фигура и толкоз.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бу, а въртенето на обръча не помогна ли? Ти каза, че ще упорстваш...
Не ме засрамвай Blush за сега си оставам с доброто намерение... и коремните спрях от едно 2 месеца поне - даваха прекрасен резултат.

Как едно време сама си се оправяше таз мойта талия? А сега...

# 8
  • София
  • Мнения: 11 692
Как едно време сама си се оправяше таз мойта талия? А сега...

ЕГН-то си казва думата,това го казвам за мен.Едно време да,по-лесно ставаха нещата...ядях и не ми се лепеше.
Иначе ме е срам да кажа колко ми е талията и се чудя как е възможно да е толкова при положение,че отслабнах,задържам си килограмите вече месец та дори и още свалям,но всичко излишно ми е там на талията,а и на Д-то.
Като иде реч за талията да попитам срам не срам  Embarassed,вие къде я мерите,на нивото на пъпа или...?

# 9
  • Мнения: 8 917
Не искам 43 см талия Naughty Mr. Green Добре съм си и така Grinning Е, има какво да се желае Wink

# 10
  • Мнения: 7 837
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

# 11
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Е аз ви турям в малкия си джеб  Mr. Green Mr. Green
Моята талия е +18  см от преди 4 години Wink
Вече не тая надежди че ще си върна тънката талия с която се гордеех  Mr. Green Mr. Green
Ми прасе съм! За колограми - само 6 съм отгоре

# 12
  • Мнения: 4 358
Идея си нямам колко ми е била талията преди години  Rolling Eyes Дори да съм я мерила някога, било е случайно и не съм запомнила.
Намерих си обаче една пола от гимназията и с мноооооого мъка я закопчах  Blush Килограмите ми сега са по-малко с около 4-5.

Как го боря - не се меря и не си го слагам на сърцето  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 3 461
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 076
Скарлет може и да е имала 43 см.но това е от корсета.Спомнете си как Мами я е карала да не диша,докато и намъкне обръча Laughing
Бях 50 см.преди да родя,а сега съм 70 CryСлава Богу,че на 180 см.ръст това не изглежда свинско,но е факт-свинско е!И какво ще правим сега,мятаме обръчите и Клеопатрите ли?Все ми се струва,че мисията е невъзможна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт