mercurius cyanatus

  • 1 607
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
Някой давал ли е на детето си това нещо ? Подейства ли?
В моята тема за гмойната ангина пак съм задала този въпрос и се извинявам , ако вече досаждам на някого, но вече съм много, много отчаяна!

# 1
  • Мнения: 1 655
Толкова се изписа за хомеопатията и хомеопатичните лекарства, че не трябва да се предписват на своя глава! Ако не го е изписал хомеопат, не го давай. Ако си толкова отчаяна и искаш да даваш хомеопатични, заведи детето на хомеопат (класически), координати във форума колкото искаш! Какво очакваш да ти отговорят тук? И да го е давал някой, какво от това. Ако на някой е действало лекарството, не значи, че при теб ще подейства, обратното също важи. Просто тези лекарства са на съвсем различен принцип, че да действат на всички еднакво.
Прочетох в другата ти тема какъв всъщност е проблема. Предполагам лекуващия лекар е изписал лекарството, но той хомеопат ли е?

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 15:10 от Svetla1

# 2
  • Мнения: 677
Напълно съм съгласна със Свтетла.
Да се надяваме,че ви го изписва хомеопат.
При хомеопатичните л-ва,не върви въпроса между мамите в градинката - А на вас как ви действа еди що си(алопатично).
Ако не сте готови да лекувате с хомеопатия,по-добре недейте,защото се опасявам,че ще кажете видите ли тя не помага.
При хомеопатията принципите на лечение са коренно различни от така познатата ни медицина.Прочетете сайта на Българското хомеопатично общество и ще се ориентирате в начина на лечение на тази нежна алтернативна медицина.
Аз не съм давала досега Merc.cyan.Това е Живачен цианид.
По принцип е за свръх остри възпаления на областта УНГ и дефтерит,но е с точни симптоми,които тук не мога да цитирам.Л-вото трябва да излиза след реперторизация на случая,а не просто дадено за възпаленията.
Успех.
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт