Питанка за онлайн магазин

  • 836
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Някой пазарувал ли е от този онлайн магазин?
http://www.atrakcion.com/
Моля, дате си мнението. На картинките всичко изглежда много добре, но в действителност как ли е?! newsm78

# 1
  • Мнения: 6 903
Аз не съм, но това, което съм чувала тук във форума е, че продават стоките на ТСМ с голяма надценка.

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз не съм, но това, което съм чувала тук във форума е, че продават стоките на ТСМ с голяма надценка.
Тоест за качеството мога да съдя от ТСМ-ските магазини  Simple Smile
Мерси!

# 3
  • Мнения: 6 903
Аз не съм, но това, което съм чувала тук във форума е, че продават стоките на ТСМ с голяма надценка.
Тоест за качеството мога да съдя от ТСМ-ските магазини  Simple Smile
Мерси!
Предполагам, че да. Но все пак да каже и някой друг, доста пъти съм виждала да се споменава този магазин тук, така че има хора, които знаят.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мисля, че в "На пазар" имаше тема за магазина и повечето мнения бяха положителни. Според мен може би трябва да се сравняват с Биг шоповете, защото в повечето ТСМ магазини продават и дефектни стоки.

# 5
# 6
  • Мнения: 3 457
аз и съм доволна Peace

# 7
  • Мнения: 35 961
пак да кажа - нещата не са лоши, хората са коректни

# 8
  • София
  • Мнения: 11 703
Стоките в Атракцион-а и ТСМ са едни и същи.Разликата е в цените!Някои стоки в онлаин магазина са по-евтини,а в ТСМ по-скъпи и обратно.Въпрос на късмет.Недостатъка на Атракциона е,че не можеш да ги видиш стоките на живо и ако са дрехи не можеш да ги мериш.Иначе имам две покупки от ТСМ-а и съм доволна поне засега,дано е за по-дълго!

# 9
Аз купих тази розовата жилетка с цветчета за моята бамбинка и съм много доволна. 

# 10
  • Мнения: 18 542
Харесах си едно яке, но ме притеснява това, че не мога да го видя на живо. Страх ме е да не се окаже от някой гаден плат или шушляк  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт