При какви температури ще облечете бебо с космонавт навън ?

  • 2 170
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Майчета, студените месеци започнаха buria ,но все още не са близки до нулата температурите. Как обличате бебоците навън. Ние сме на 7 и половина месеца, но ми се струва рано да го напъхам в космонавта..какво ще правим като застудее още повече. Споделете моля ви.. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Миналата година някъде ноември го облякох с космонавт, преди това с дебели якенца. Не знам каква точно температура е било навън Thinking

# 2
  • Мнения: 416
Аз не мисля, че са започнали още студените месеци - все още не е толкова студено. Времето дори не е за шапка още.

С космонавт само при минусови температури.

# 3
  • Мнения: 1 117
При минусови температури Peace

# 4
  • Мнения: 643
Абе тази сутрин си беше доста студено, чак дъха ми замръзна, но още не сме стигнали до зимните дрехи, добре е все пак на вашата възраст да имате шапчица. Но за космонафта изчакай!

# 5
  • Мнения: 2 757
Около нулата. А и зависи колко е дебел космонавта, колко е голямо бебето, колко се движи, дали ще спи навън или кво

# 6
  • Мнения: 1 555
При минусови температури Peace
Peace Подкрепям

# 7
  • Мнения: 11 003
Когато и аз си облека дебелото зимно яке  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 942
Аз не мисля, че са започнали още студените месеци - все още не е толкова студено. Времето дори не е за шапка още.

С космонавт само при минусови температури.
Peace

# 9
  • Мнения: 8 917
При минусови температури Peace

# 10
  • Мнения: 2 211
Като паднат около 2-3 градуса.

# 11
  • Мнения: 748
Когато и аз си облека дебелото зимно яке  Simple Smile
това е и моето мнение Peace

но тези дни виждам доста бебета с космонавти или със зимни чувалчета в количките..  newsm78

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Зависи колко е голямо бебето, но все още е топло за космонафтчето. Като паднат под +5 градуса ... В интерс на истината моето момче се роди февруари и тогава не съм ползвала космонафт - започнахме разходки от началото на март.

# 13
  • софия
  • Мнения: 555
Ние се обличаме с анцунг, средно шушляково яке и памучна шапка и терлици. ако заспят ги завивам с дебела завивка.
космонавт - когато аз облека дебело яке

# 14
  • Мнения: 506
А пък ние си излизаме облечени с боди и отгоре анцуг с качулка.Взимам и пелена за завиване в краен случай.Дори яке още не сме си купили. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт