хранене

  • 524
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте , искам да ви попитам от кога започнахте да разреждате храненията и по колко им давахте ?? Ние сме само на изкуствено хранене.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз започнах от средата на втория месец да спирам нощното хранене - последно ядеше към 22ч и после ми се будеше към 6ч, и после то детето почва да си показва кога е гладно и кога не  Hug

# 2
  • Мнения: 105
Първи месец -7 пъти (6 дневни + 1 нощно)
Втори месец - 6 (5 дневни на 4 часа + 1 нощно)
Трети месец - 5 дневни на 4 часа (170мл на хранене)
Дозата мляко на ден е 800мл за дете във 2ри  месец, за всеки следващ месец +50мл. Делиш общата доза на броя хранения.
Не те съветвам да си на 5 хрянения, ако детето е слабо, има колики или повръща след хранене.

# 3
  • Мнения: 46 488
Всяко дете е различно, когато твоето започне да ги разрежда, ще усетиш  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 657
 Съобразявай се с детенце-няма сбъркаш,то само ще ти покаже дали има нужда от разреждане.Ние сме на кърма и си ядем денонощно,такова нещо като разреждане на храненията при нас няма Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 806
наблюдавай детенцето - всички са различни. Аз вече не помня, кога и как се променяше режима, но определено се диктуваше от детенцето. То само си показва.

# 6
  • Мнения: 742
наблюдавай детенцето - всички са различни. Аз вече не помня, кога и как се променяше режима, но определено се диктуваше от детенцето. То само си показва.
 

  Peace То само ще ти покаже.

# 7
  • Мнения: 8 917
Това знае само детенцето ти Peace

# 8
  • Мнения: 6 461
Втория месец спрях нощното хранене.Последно АМ давах в 21.30 часа и след това вече към 6.30 сутринта. Simple Smile
По нататък детето само си показваше Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 160
Съобразявай се с детенце-няма сбъркаш,то само ще ти покаже дали има нужда от разреждане.......


Подкрепям newsm10

# 10
  • Мнения: 6 390
Всяко дете е различно, когато твоето започне да ги разрежда, ще усетиш  Simple Smile
да, детето само ще си покаже кога да разреждаш храненията

# 11
  • Мнения: 7 803
Всяко дете е различно, когато твоето започне да ги разрежда, ще усетиш  Simple Smile
точно така

Общи условия

Активация на акаунт