Литературен клуб - анкета

  • 2 324
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 339
И така по идея и молба на hey_ya пускам тази анкета, гласуването по която ще определи правилата на литературния ни клуб.
Най-важно на този етап е да уточним какво точно ще обсъждаме и именно това са първите варианти на отговор в анкетата. Моля, ако някой даде отговор "друго", да обясни каква точно е идеята му.
Бе дадено и предложение да имаме нещо като лидер. Идеята ми харесва/всъщност май и аз предложих нещо такова, но вече не помня Joy/. Та функциите на този лидер може да са да определя книгата, автора, темата или да посочва човек, който да ги определи. Другата възможност е да няма лидер и книгата, темата или автора да се определят чрез анкета.
Давам възможност да се гласува по два пъти именно, за да може всеки да даде гласа си и за това дали да има лидер. Моля ви да не злоупотребявате с възможността за два гласа Flutter

В анкетата ще може да се гласува до утре по това време.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз гласувах за автор и тематика

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Аз гласувах за това да се обсъжда определен автор и неговото творчество

# 3
  • Мнения: 2 716
Искам в клуба! И лидер, който да намира линкове към разни, скъпи на пазара книги  Twisted Evil
Страхотна идея.

# 4
  • Мнения: 3 339
Аз гласувах за автор и тематика

Ето първият, който не чете Twisted Evil
А дали да има лидер как ще гласуваш? Joy

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз гласувах за автор и тематика

Ето първият, който не чете Twisted Evil
А дали да има лидер как ще гласуваш? Joy

Точно затова се опитах да редактирам анкетата - аз примерно исках да гласувам за Книга и Автор с творчество/Тематика примерно, отделно за с/без лидер...
Не ми се получи обаче редакцията, единствено успях да сложа да може да се променя гласът (важна опция).

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Определяне на автор / книга чрез анкета  Peace

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 15:48 от Тарталета

# 7
  • Мнения: 3 339
Аз гласувах за автор и тематика

Ето първият, който не чете Twisted Evil
А дали да има лидер как ще гласуваш? Joy

Точно затова се опитах да редактирам анкетата - аз примерно исках да гласувам за Книга и Автор с творчество/Тематика примерно, отделно за с/без лидер...
Не ми се получи обаче редакцията, единствено успях да сложа да може да се променя гласът (важна опция).

Всъщност това е идея. Да има възможност за две опции от горните. Отивам да редактирам и да дам възможност за три гласа общо.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Aз гласувах с втора и седма опция.Да се обсъжда определен автор и неговото творчество.Да се избират с анкета,нямам нищо против лидер,ноооо ще има винаги недоволни.Ако има лидер-да се сменя на ротационен принцип,а да не е само един човек. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 244
Ами след двоумене гласувах за презентация + анкета. Обаче не е зле темата да се върти около един автор (пък различните прочетени книги от съответния - като презентация), както и избора да става с анкета, но не е зле да има лидер, който да се изявява по-скоро като модератор... Баси обяснението.. Crazy

# 10
  • Мнения: 728
Днес исках да си купя " Кабулският книжар", обаче не я намерих и си взех "За мишките и хората" на Стайнбек, ново издание е и е 6 лв. Ако може да я включим като заглавие в анкетата, (ако изобщо се стигне до избор на заглавие де)

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Книга и автор. А като се обяви книгата, който има инфо ,че се намира в нета да пуска линк Simple Smile

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Гласувах за това, да представяме книги.
Аз не обичам да обсъждам каквото и да е, и цялото това бла-бла, първо, защото ме оттегчава и второ, защото си стискам най-свидливо съкровенните впечатленийца и не си ги давам, тез "безценни" на моята душа.  Blush

# 13
  • Мнения: 1 629
Ще се включвам независимо какво се реши. Важното е да се чете Grinning
Няма нужда от лидер, според мен, а от технически ръководител по анкетите Mr. Green

# 14
  • Мнения: 25 568
Гласувах да представяме книги и за анкета.
Основанието ми е да може да се осведомяваме за интересни книги, които сме пропуснали, а и не ми харесва подробно разнищване в стил "Какво е искал да каже авторът".
За мен целта на един такъв клуб е да се поощрят хората да отделят от времето си, за да прочетат хубава книга по препоръка на приятели, а не да разкажат какво са научили/разбрали/почувствали, четейки я. Като всяко изкуство и литературата буди различни чувства у адресата и споделянето им от стотина души би било доста отегчително в един момент.
Пък и колкото хора - толкова вкусове... Не е задължително всички да четем едно и също нещо - някои за първи път, а други вече научили го наизуст.
Може да се предлага жанр и/или автор и всеки да предлага интересни книги, които отговарят на условието...

Общи условия

Активация на акаунт