За резултат от цитонамазка...

  • 1 333
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Притеснявам се много от резултатите ми от цитонамазката! ПАП 2-3 и много левкоцити! Нямам раничка....много се шашкам.Доктора ми изписа Ципрофлоксацин и Гиналгин.Възможно ли е степента да е ПАП 2-3 от възспалението?Винаги съм била 1-2 степен.Успокойте ме Моля!

# 1
  • Мнения: 9 077
Да, възможно е.
След лечението трябеа да идеш пак на контролен преглед и още една цитонамазка.

# 2
И на мен може би ми предстои цитонамазка.Извинявам се за невежеството, въпреки че имам момченце на 4г.и 6м. досега не ми е правена и много се шашкам. Embarassed Weary newsm03

# 3
  • София
  • Мнения: 2 381
ДА възможно е да е 2-3 ПАП от възпалението. Дори при възпаление често си е направо 3. Не се притеснявай. След като свършиш лекарствата или след следващия цикъл, там както се падне, трябва да отидеш на преглед и да ти вземат контролно цитонамазка. Не се притеснявай.   bouquet
tanchelina споко! Ако си ходила редовно на прегледи вероятно няма да имаш основания за страхове. Трябвало е обаче досега да ти правят. Успех и на теб!   bouquet

# 4
  • Мнения: 9 077
Няма нищо страшно, не боли и е задължително и полезно да се взима редовно.

# 5
  • Мнения: 276
Да наистина се притесних защото сме решили да имаме второ детенце и естественно се появява проблем!!!!!! И след като толкова много изчетох по форумите за пусти рани и т.н. и как едва ли не мойто положение се води предраково......как да не се шашнеш!За това търся мнение и подкрепа от всички минали по този път.

# 6
  • Мнения: 304
не се притеснявай товае следствие на възпалението на пикучния мехур-само при това възпаление се изписва ципрофлоксацин. Втора група е нормално Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 381
Да наистина се притесних защото сме решили да имаме второ детенце и естествено се появява проблем!!!!!! И след като толкова много изчетох по форумите за пусти рани и т.н. и как едва ли не мойто положение се води предраково......как да не се шашнеш!За това търся мнение и подкрепа от всички минали по този път.
Споко, не се води предраково. Ако имаш предракови клетки, т.нар. дисплазия, по всяка вероятност ще си в 3А група. Не се шашкай. Аз имах 3А на цитонамазка възпаление на шийката и предракови клетки, които ми изгориха с лазер преди 2 месеца. Сега си чакам резултатите от новата цитонамазка и се надявам да вляза във 2-ра група. Правиха ми и биопсия през юни и така се бях шашнала, че си изревах очите, а месец по-рано ми бяха открили ендометриозна киста, която трябва да се оперира. Сега, като се върна назад, си мисля, че ако някой спокойно ми е обяснил нещата, а не съм чела сама по форуми и сайтове да се образовам, е нямало така тежко да приема нещата. Всичко се оправя, макар и не толкова бързо, колкото ни се иска. Стискам ти палци.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт