Какво мислите за тази количка?

  • 1 963
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 773
http://www.shtarkel.com/m6.html

Някой има ли или да е имал такава количка? Какво ще кажете за нея. разгледах много колички и тази най-много ми хареса. Само, че съм я виждала само на картинка. Понеже вече сме пораснали  Laughing и килцата не са ни малко си търся някаква количка която да става за зимата, ама и да е лека. И разбира се да не е много скъпа. затова съм изпаднала в много голяма чуденка. newsm78

# 1
  • Мнения: 140
Ами не знам,пише "луксозна лятна количка",а ти я искаш за зимата.Ама пък какво-само 6 кг.е WinkХаресва ми,но нали знаеш-око да види,ръка да пипне... no

# 2
  • Мнения: 46 438
С тия малки колелца, бая зор ще видиш зимата newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 630
Не изглежда зле на картинката, но по принцип не съм фен на тази марка. И аз съм се замислила за по-лека количка, но ще търся за пролетта.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Важно условие е поне предните гуми да могат да се въртят на всички страни!

# 5
  • Мнения: 4 629
На мен ми изглежда не много стабилна тази количка. Като, че ли доста бързо ще се разнебити по Софийските улици newsm78

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честно казано нито една количка на пазара не ми харесва...някои са прекалено тежки,  други големи,  трети нестабилни, всичките с изкуствени ,  запарващи дамаски и грозни...освен това ментета........

# 7
  • Мнения: 601
         Харесва ми,вземай я Peace

# 8
  • Мнения: 2 211
Ако детето ти все още обича да си поспива в количка, трябва да прецениш дали е достатъчно дълга, за да не му висят крачетата като спи и още поне година да може да я ползва спейки. Затова, когато купуваш количката, премери я на детето.

# 9
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
С тия малки колелца, бая зор ще видиш зимата newsm78
Абсолютно споделям мнението на Никол. Макар че сме вече над годинка си купихме нова количка с големи гуми за зимата. От миналата година знам ,че мамите от квартала голям зор видяха като падна сняг и подкараха количките с мъъъъъъънички колелца.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 926
С тия малки колелца, бая зор ще видиш зимата newsm78
Новият модел на Фламинго, който се предлага в момента е с по-големи колела. Освен това цветовете са разкошни.
Аз си я купих точно зимата, когато дребното беше на 1.3 г. Хубавото при нея е, че е много дълга и широка.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Тази количка е СУПЕР  Party Имам такава от юни месец. Всеки ден се разхожда по няколко часа по разбитите улици на Варна, а лятото като бяхме в Батак и ходихме на излети минаваше и през полянките newsm78.
На сайта на Штъркел е показан стария модел, който е с по-малки колела и с по-гадни амортисьори ли са не знам ( пружини), както и пише за 3 разцветки. Когато аз си купувах имаше избор от 6, аз си взех червена. Много е лека, повдига се и се бута по-лесно от по-леките колички. Аз не съм фен на двойните колела, след като бутах една такава 1 седмица и ме заболяха ръцете.
Фламингото е с голям багажник, много широка и мноооого дълга. Мартин също върви едричък и се чувства много удобно в нея. Имам зимна количка, но смятам да изкараме зимата с лятната.
Има и 2 малки недостатъка
- сгъва се на сандвич и не е много компактна, но се събира в багажник и при нужда колелетата лесно се свалят
- при седнало положение няма отстрани подлакътници и плат, но това беше проблем при нас 10 дни, докато Мартин стана на 6 и половина мес. и започна да седи удобно
Ох стана дълго, но дано съм ти помогнала. След малко, като успея ще ти пратя линк със снимки на моята

# 12
# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 914
на море
и на планина

Да допълня, че се продава със шалте, което лесно се сваля да се пере. И със сигурност е от най-дългите и широки колички на пазара. Аз лично избирах почти 2 месеца. Пусни търсачка, през пролетта имаше и др. добри отзиви.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 23:16 от stenly

# 14
  • Мнения: 773
Ами аз точно заради колелата я избрах. Тя е единствената лятна  на пазара с такива колела. нещо и аз не съм фен на двойните колела. на повечето колички това е първото нещо което се чупи. Другата причина беше, че на по-леките колички двойните колела са много малки и ми се струва, че точно с такива ще е по друдно в снега. Thinking

Stenly нещо не ми се отварят линковете. И много благодаря за подробното описание.

Общи условия

Активация на акаунт