помпа за кърма на "chicco"

  • 573
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Привет на всички! Simple Smile
Някой може ли да ми каже къде мога да я намеря сега,проверих на десетина места,и навсякъде казват че е изчерпена.Става въпрос за тази с помпичката и шишенцето,а не за тип спринцовка,нея я има навсякъде,ако не в крайна сметка от някой онлайн магазин ще я поръчам!И ще ви бъда благодарна ако споделите мнения за нея,защото първия път ползвах тип спринцовка,и не съм доволна!Благодаря! Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 16:43 от gerinet

# 1
  • София
  • Мнения: 112
Преди две три седмици, когато търсех помпа за кърма на Авент в една денонощна аптека на ул. "Черковна" ми предложиха помпа на Chicco, но тъй като аз имам такава и ми беше много неудобна, когато я ползвах, не я купих. Иначе е доста по евтина от тази на Авент.

# 2
  • Мнения: 7 640
аз имам такава, доволна бях, стерилизирах си я в МВ.
Отдавна не ми е вече необходима, но не съм мислила да я продавам, ако решиш, че я искаш, пиши на ЛС.

# 3
  • Мнения: 1 101
Виж това може да ти свърши работа:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=798

# 4
здравеи,аз я имам,не е използвана,ако искаш пиши на ЛС

# 5
  • Мнения: 432
Моята се с4упи много бързо-бутон4ето за отпускане на въздуха се разпадна. Ползвах я за няколко дни през втория месец и наскоро я извадих отново за да изцедя малко запаси за зимата, но на второто натискане и се разпадна.  Sad За следващото поне ще занм да не си купувам и без това "на ръка" ми е по-лесно и приятно цеденето Laughing

# 6
  • Мнения: 903
Аз съм с такава и съм много доволна, има я в една аптека в Младост 3 и тук по бул. Акад. Иван Гешов, а он-лайн в Данет я има май http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=747

# 7
  • София
  • Мнения: 1 252
И в магазин "Слънчице" на Константин Величков до разклона с Пиротска я има.

# 8
  • Мнения: 1 655
Не знам аз ли съм чуствителна,, но от тази ме болеше а от спринцовката ми се разраниха зърната, най съм доволна от авентскатаако не можеш нова то поне врота ръка си вземи, с нея цеденето е песен, цедях се и гледах телевизия!
Леко раждане и бързо възстрановяване

# 9
  • Мнения: 160
Не знам аз ли съм чуствителна,, но от тази ме болеше а от спринцовката ми се разраниха зърната, най съм доволна от авентскатаако не можеш нова то поне врота ръка си вземи, с нея цеденето е песен, цедях се и гледах телевизия!
Леко раждане и бързо възстрановяване
Каква е разликата между двете,по-слаб ли е вакума?

# 10
  • Мнения: 1 655
Ами незнам от накраиника мисля е на авентската но не боли ама грам а чиковската малко си наболява, ами засмуква ти цялата гърда някакси а авентската не!
Не знам колко е чиковската и двете ми бяха подарък и аз вече ги подарих!Иначе бих ти ги предложила, маи в продавалника преодаваха една авентска за 40 лв а и шишето от помпата сега си го ползвам, моя мъник много си го харесва, повече от чикото!

Общи условия

Активация на акаунт