СТАНА ЧУДО!

  • 1 829
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
--------------------------------------------------------------------------------

 Здравейте на всички.Искам да споделя радостта си.
Бях споделила  ,че миналата година ми откриха възел на щетовидна жлеза, и хормони в пална каша.Емоционалното ми равновесие не беше никак добро.Бях преживяла катастрофи,смърт на любим човек,неуспехи в службата и др. Поставих си за цел,да съм спокойна,да не приемам нещата присърце,нищо няма да променя и върна назад,само нервите ми заминават.
Вчера вечерта си взех резултати от хормони  и отидох при ендокриноложката ми д-р Сарджева/златен човек,много ми е помогнала/.Всички са в идеални показатели ,ТSH,LH,PROLAKTIN,FSH,ANDROSTENDION.Помолих я да ми види и възела ,имали промяна,така и така съм дошла.Нямах старите иследвания в мен.  Казах и какво си спомням от писаното там.Възел 16 мм ,капсолован,в ляв лоб и т.н. Лежа си,а тя мълчи.Притесних се и питам какво става.А тя казва"НЯМАГО.СКОРО ТАКОВА НЕЩО НЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО.ИМА САМО ЕДНА МАЛКА КИСТА 4 ММ,НО ВУЗЕЛ ,НЕ.ИЗЧЕЗНАЛ Е."
И така,чудеса стават да знаете.Сега чакам друго чудо да стане ./бебе да си имаме/ Дано господ се смили над нас и скоро и тази радост ни споходи .
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,КАСМЕТ И САМО ПОЛУЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ.   
 

# 1
  • Мнения: 4 324
Честито за хубавите новини Simple Smile

Айде сега чакаме други по-хубави новини Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 950
Честито valikir   bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти все така хубави новини от тук насетне Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Чудесни новини! И поредното доказателство за това, че нервите са лошо нещо, а спокойствието е здраве.

Успех и с бебчето!

# 4
  • Мнения: 237
Честито!!!И само хубави неща да се чуват(четат Wink)!!!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 841
Браво, дано щастието ти няма край  Grinning  bouquet

# 6
  • Мнения: 415
Честити ти добри новини   bouquet Продължавай със спокойствието и положителните мисли и скоро да ни се похвалиш с още по-добра новина  fingerscrossed

# 7
  • Мнения: 7 716
Браво! Laughing

# 8
  • Мнения: 343
Valikir, браво за добрите новини. Не веднъж съм се убеждавала, че положителната нагласа върши чудеса. Пожелавам ти много късмет и бебчето да доиде скоро при теб Hug

# 9
  • Мнения: 1 029
Честито!
Много радости и успехи!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 951
Браво! И скоро пак да се похвалиш, но с бебче  Laughing

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ух, че хубава новина!!! ЧЕСТИТО, дано успехът все така неуморно те следва!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 381
Честито и да се срещаш с доктори само по хубави поводи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт