Годишнина от сватбата - как празнувате

  • 5 003
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Днес имаме годишнина от сватбата .Семейството ни става на 7 години.За вашите годишнини сеща ли се някой ?На мен още никой не ми е показал , че помни кога се бракувах balloon

# 1
  • Мнения: 3 880
За вашите годишнини сеща ли се някой ?На мен още никой не ми е показал , че помни кога се бракувах balloon

Честито ви годишнина  bouquet (и ние тази година ударихме 7 годинки Simple Smile)
Важното е ние да си помним годишнината, защото това си е наш празник (и наше постижение Mr. Green) околните не е задължително Wink
И мъжът ти ли не се сети?

# 2
  • Мнения: 891
Честита ви годишнина ! Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот !   bouquet

А по темата: Родителите ни и някои от приятелите ни се сещат и ни честитят всяка година. Обикновено празнуваме в компанията на приятели     bigdance2  или само двамата   1dating

# 3
  • Мнения: 78
 Laughingо,мъжът ми ще загрее в някакъв момент днес, винаги го прави със закъснение и е смешно-гузен. По този начин натрупах доста цветя в саксии, някои от които дори оцеляха през годините.

# 4
  • Мнения: 6 992
Честито!

За нас се сетиха няколко човека и ни поздравиха лично, много се зарадвах, че някой помни (освен кумовете ни,де, защото ние бяхме 10 човека - 6 гости Laughing). А иначе...е сега ме хвърли в размисъл...Май не празнувахме...Всъщност не се сещам дори дали бяхме заедно... newsm78 А сетих се, бяхме заедно да, но нищо не сме правили, седяхме си и си мързелувахме вкъщи.

# 5
  • Мнения: 208
Честита годишнина! Дълги и щастливи годинки още семеен живот ви пожелавам!

Ние на 2-ри този месец имахме 12 год. от сватбата. Отидохме на ресторант и си прекарахме великолепно.

(п.п. малко майтап - една година майка ми ми се обажда да ми честити и аз я срязах - че то за честитене ли е това и оттогава тя не ми звъни на тоя ден да честити Wink, но както се каза по-горе, важно е вие да си го помните и да си го празнувате. Между другото ние се сетихме за датата тази година най-случайно - седяхме с приятели предния ден и си говорехме за сватби и подаръци и връщайки се в спомените назад изведнъж аз се сетих, че на другия ден имаме годишнина. Много смешно се получи.

Весел  празник днес още веднъж от мен!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 274
   Честита годишнина! Дълги години любов и разбирателство да има по между ви! newsm51
   Иначе за нашата годишнина се сеща цялата рода и започват да звънят по телефона от ранни зори  ooooh!! Мъж ми тази година за първи път от 8 г. забрави, че имаме годишнина, но покрай ремонта толкова проблеми му се струпаха, че го оправдавам  Mr. Green! А празнуването - обикновено в някой ресторант само двамката / малкия обикновено е при баба по това време /!

# 7
  • Мнения: 2 700
Честито и от мен. Първите години се събирахме с кумувете, но напоследък ходим само тримата на ресторант и ни е много гот, защото гледаме на този ден ресторантът да е "различен от обичайните".

# 8
  • Мнения: 2 259
ЧЕСТИТО!Много здраве и дълги години щастливи заедно.Една дата не е толкова важна.По важни са останалите 364 дни в годината,да се разбирате и уважавате.И тогава всеки ден за вас ще е празник ,че сте заедно,че се обичате,че ..................А бе всичко най от мен,за вас!

# 9
  • Мнения: 3 268
Честито!На 7-то години бяхме на ресторант,само двамата.Бяхме току що преодоляли голяма криза в брака си и за малко да се разделим.Беше хубаво,даже помня как бях облечена Flutter

# 10
  • Мнения: 1 517
Честито на Тониточица!!!    bouquet Още 7*7 да празнувате!  Hug
Ние сме на 18-ти, този месец. Обикновено излизаме някъде, с приятелско семейство да се повеселим. Или в къщи само с децата: правим празнична вечеря, торта, свещи...и те се радват най-много  Grinning От родата са малко хората, които се сещат за честитка: мама, тати, как и бати  Mr. Green и някой друго приятелче.

# 11
  • Мнения: 8 917
Честита ви годишнина  bouquet
Важното е, че ние  се сещаме Mr. Green

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТО!Много здраве и дълги години щастливи заедно.Една дата не е толкова важна.По важни са останалите 364 дни в годината,да се разбирате и уважавате.И тогава всеки ден за вас ще е празник ,че сте заедно,че се обичате,че ..................А бе всичко най от мен,за вас!
И от мен дълъг и щастлив семеен живот!   bouquet

# 13
  • Мнения: 990
Честита годишнина , пожелавам много щастие и още много по 7 г.   bouquet

# 14
  • Мнения: 545
Сърдечни пожелания! Много любов и разбирателство още дълги години!

Казват, че първите седем години в брака били най-трудните, като седмата била особено критична... Така че щом сте ги преодолели, значи има надежда за вас...  Wink  Laughing

Ние след месец ще празнуваме 8 г. Обикновено ни поздравяват родителите ни. Свекървата няма как да го забрави, защото по случайност стана така, че деня на сватбата съвпадна с рожденния й ден.

Общи условия

Активация на акаунт