Дали отново ще се случи?

  • 1 275
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, мили момичета!
Както всяка жена, преживяла спонтанен аборт при желана бременност, така и аз имам своите страхове и трезания. Мина периода на пазенето и вече пет месеца правим опити за бебе. Започнах ежемесечно да се вманиачавам в признаци за такава, все намирам някакви недостатъци в менстуралното течение, посещение на лекар и др. такива. Надявам се да стане, дано аборта не е дал някакво отражение.
Успех на всички!  Hug

# 1
  • Мнения: 651
Ако намериш човек, който да отговори на въпроса "Дали ще се случи отново" искам и аз да го питам това-онова. За съжаление веднъж преминали през ада ние винаги ще сме обладани от страха пред отговора на този въпрос. Но колкото и да ни е страх, всички знаем, че отговор можем да си дадем само ние - чрез опити. Трябваха ми 8 месеца за да разбера, че немога повече да живея в този страх от неизвестното и в догадки дали пак ще се случи. И мисля да опитам. Струва ми се, че единствения начин да продължим напред без непрекъснатото съпътствие на сковаващия страх е да си изпразним главите от мисли за миналото. Знам, че това няма как да стане, но всеки миг, в който вярваш, че всичко ще бъде наред е крачка напред. Успех. Hug

# 2
  • Мнения: 7 107
Отговор нямам, но дано не се случва  Praynig

# 3
  • Мнения: 498
Знам, че нямам сили да преживея отново ада, през който съм преминала. Въпроса, който задаваш стои и пред мен постоянно. Можем само да се надяваме, че НЯМА да се случи това, през което сме преминали и да опитаме отново. Искрено ти желая успех в бебеправенето и накрая здраво и усмихнато бебче.

# 4
  • Мнения: 3 166
smile3501 Така се зарадвах като го прочетох! Този път ще се справим! Всичките! Ще видиш!  newsm10

# 5
  • Мнения: 651
smile3501 Така се зарадвах като го прочетох! Този път ще се справим! Всичките! Ще видиш!  newsm10
Hug Hug Hug  love001

# 6
  • Мнения: X
Докато се притесняваш и го мислиш проблема ще ти е сериозен-казвам ти го от опит-имам зад гърба си 7 аборта и бях тотално отчаяна....неможех да мисля за нищо друго..до момента в който реших,че не това ще е живота ми/ а и на двамата със съпруга ми/...решихме,че не това е най-важното,ако стане-добре,ако не стане...деца за осиновяване-бол...и след два месеца се оказах бременна със Сами,а от скоро и второ бебе си имам.И въпреки тежките диагнози-и двете бремемности си протекоха нормално/с повече пазене,но все пак нормално/
Пожелавам ти скоро да се похвалиш със бременност и после с едно сладко и здраво бебче.

# 7
И аз миналата година точно на 8.03.05г. разбрах,че моето бебе няма сърдечна дейност,а отидохме да разберем пола.Не искам да се сещам за този момент и дано никой никога да не го изживява.В този момент бяхме всички заедно-и баткото Дани(моето сладко момченце) и прекрасния ми съпруг.Това беше най-кошмарния ден в живота ми.Сега повече от всичко искам второ дете, но просто Бог ми е свидетел колко ме е страх и непрекъснато го отлагам.Така че мила напълно те разбирамч какво ти е и дано скоро да преодолеем този страх и да се похвалим взаимно с хубавата новина.Дано.Дай Боже! EFP stork-girl 1stroller

# 8
  • София
  • Мнения: 1 098
За жалост никога няма да спрем да се притесняваме за бъдещата ни бременност,и kambanska е написала за горчивия си опит.Не и е било никак лесно,живяла е в някакъв ад,но не е спряла да се бори,и не само тя,а и мъжа до нея също.Прекланям се пред смелостта и.
Исках да ти разкажа за приятелка на майка ми,възрастта й е около 40 години,и диагнозата на лекарите била,че никога няма да може да забременее.Имала е операции на яйчниците,и куп други манипулации.Най-накрая решиха със съпруга и да си осиновят детенце и го направиха,и по това време се оказва,че е забременяла,но... направила спонтанен аборт.Но пък си е крачка напред.В момента отново е бременна,и се моля Господ да пази и нея и бебето и.Аз не знам как бих се справила в подобни моменти,но знам че желанието е много по-силно от страховете ни.Страхът е като дявола,трябва да се борим с него и да го преодолеем,да покажем че сме по-силни,и да вярваме.Желая на всички ни успех,и скоро да започнем да бременеем,като гъбки в дъждовен ден.

# 9
  • Мнения: 1 489
Аз вярвам,че ще се случи.Юли месец и аз направих спонтанен аборт в края на петия месец,но пролетта смятам да подновим опитите.Не мисли за това и ще се получи.

Общи условия

Активация на акаунт