КОЛИЧКИ PEG PEREGO

  • 761
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,отдавна си търсих количка за моето бебче и от много изчетени теми реших да се спра на моделите на PEG PEREGO.Днес реших да отида да ги видя на място при вносителите в Пловдив и останах приятно изненадана,като ми казаха,че имат 10% намаление върху бебешки колички (изобщо върху всички бебешки артикули).Реших да споделя с вас ,защото мисля,че може да ви е  полезно.Аз се спрях на Centro Completo и мисля тези дни да си я купя.

# 1
  • Мнения: 4 428
И за много харесвам всичко на тази марка. Не можах да си позволя да си взема такава комбинирана, но лятната със сигурност ще е такава - Ариа /ще ни отива и на зодията, като име  Mr. Green/
И столчетата за хранене са страхотни, но и те са доста скъпи за моя джоб и се задоволих с Чиполино Гранд комфорт.
Но за второто бебе /живот и здраве/ няма да имам да купувам толкова неща и мисля да си взема тогава една такава комбинирана Grinning Може и столчето за кола да го сменя с такова на Пег Перего Grinning

А някой знае ли кой е дистрибутора за София? Ако може да се отиде там и да се разгледат всички модели ще е най-добре. Пък и може да е по-евтино от другите магазини.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 426
И за много харесвам всичко на тази марка. Не можах да си позволя да си взема такава комбинирана, но лятната със сигурност ще е такава - Ариа /ще ни отива и на зодията, като име  Mr. Green/
И столчетата за хранене са страхотни, но и те са доста скъпи за моя джоб и се задоволих с Чиполино Гранд комфорт.
Но за второто бебе /живот и здраве/ няма да имам да купувам толкова неща и мисля да си взема тогава една такава комбинирана Grinning Може и столчето за кола да го сменя с такова на Пег Перего Grinning

А някой знае ли кой е дистрибутора за София? Ако може да се отиде там и да се разгледат всички модели ще е най-добре. Пък и може да е по-евтино от другите магазини.

ЕкоБебе за дистрибутори за София, Магазинът им е на бул. Г.М.Димитров 65

# 4
  • Мнения: 4
*********************************************************

Тъй като реших, че това е "моята количка" нямах търпение да я купя и понеже разбрах, че намалението е само за стоката, която имат на склад в момента, дори скоро можело да има някакво увеличение, с мъжа ми  решихме да я купим веднага. Та нашата вече Centro Completo  струваше 545 лв., но с отстъпката я взехме за 490 лв. Има си включено чувалче и дъждобран . Имах желание да купим и чанта и столче за колата, но за съжаление в момента нямахме възможност. Надявам се скоро да се опаричим, че да мога да ползвам отстъпката, защото като сравнявам цените със сайтовете на Пакостник и др. там са поне с десет процента по-скъпи от нормалните цени при вносителите .

 VESELINA видях Арията и струваше 270 лв, с отстъпката става 243 лв. като ми казаха, че правят безплатна доставка до цяла България.

Надявам се да не се разочаровам, но за първата ми разходка с бебка мога да кажа, че съм доволна от избора.



*********************************************************

# 5
  • Мнения: 466
ЧЕСТИТО !
Аз също имам количка на Peg Perego и въпреки, че когато я купувахме нямаше намаление пак съм доволна. Тези дни , когато ще имам време ще мина през магазина на "Вито Де Симоне" и евентуално мога да използвам отстъпката и да си купя столче за хранене.
Благодаря ти за информацията. smile3525

# 6
  • Мнения: 4 428
VESELINA видях Арията и струваше 270 лв, с отстъпката става 243 лв. като ми казаха, че правят безплатна доставка до цяла България.

А до кога е отстъпката? Аз за сега най-евтино съм виждала Арията точно в Пакостник за 290лв. В един магазин до нас я продават за о/о 320лв Crossing Arms
А и може ли да ми дадеш някакви координати, на които мога да се свържа с тях

# 7
  • Мнения: 4
Няма определена дата,но сигурно е най-късно до края на месеца,защото отстъпката е само за стока,която е на склад и разбрах ,че в началото на ноември чакат нова стока.Това им е телефона: 032/651478

# 8
  • Мнения: 1 426
*********************************************************

Тъй като реших, че това е "моята количка" нямах търпение да я купя и понеже разбрах, че намалението е само за стоката, която имат на склад в момента, дори скоро можело да има някакво увеличение, с мъжа ми  решихме да я купим веднага. Та нашата вече Centro Completo  струваше 545 лв., но с отстъпката я взехме за 490 лв. Има си включено чувалче и дъждобран . Имах желание да купим и чанта и столче за колата, но за съжаление в момента нямахме възможност. Надявам се скоро да се опаричим, че да мога да ползвам отстъпката, защото като сравнявам цените със сайтовете на Пакостник и др. там са поне с десет процента по-скъпи от нормалните цени при вносителите .

 VESELINA видях Арията и струваше 270 лв, с отстъпката става 243 лв. като ми казаха, че правят безплатна доставка до цяла България.

Надявам се да не се разочаровам, но за първата ми разходка с бебка мога да кажа, че съм доволна от избора.



*********************************************************



тая отспъпка е от половин година и ти я дават под различна форма, както и увеличението е отдавна. Всеки месец се увеличат цените им, до сега доста високички трябва да са станали.

# 9
  • Мнения: 3 457
отсъпката им е от няколко дена ако трябва да сме точни-бяха пратили меил на мъжа ми като клиент техен Peace

Общи условия

Активация на акаунт