Американки, гледахте ли изявлението на Буш за Северна Корея?

  • 1 749
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Гледахте ли момичета реакцията на Буш за изпитанията на атомни бомби в Северна Корея снощи?!
Ще събират НАТО, имали съгласието на  Китай, Южна Корея, Русия и Япония за "незабавни действия" в отговор на това. Какъв ще е отговора обаче не е ясно, само се загатна. Може да става въпрос и за преговори, но може и да не. Те се опитваха да преговарят досега, без успех както се вижда. Дали гледаме към нова война?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е страшно това........северно- корейците като нищо могат да предизвикат нова световна война..........защото със сигурност няма да приемат условието на Щатите.......да са единствена световна сила

# 2
  • Мнения: 7 091
Много е страшно това........северно- корейците като нищо могат да предизвикат нова световна война..........защото със сигурност няма да приемат условието на Щатите.......да са единствена световна сила

Ами те досега точно това показаха(Северна Корея)- не желаят да преговарят, не желаят да прекратят разработването на бомби...и си е направо страшно.  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 907
Изявлението на Буш не съм го гледала, аз едва днес 4ух за това, което пишеш. Но Буш каквото и изявление да е направил, за мен е от цяла ве4ност пратен да гори в ада! Така 4е той и Америка и цялата световна конспирация с него - FUCK!!!!!!!

Знаеш ли, писна ми да се обяснявам за политиката на престъпник номер 1 - Буш. Ако искаш ходи да търсиш в мненията ми. Лайната на света се движат от Америка и след време Хитлер ще е аматиор пред него.

Хайде със здраве

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е страшно това........северно- корейците като нищо могат да предизвикат нова световна война..........защото със сигурност няма да приемат условието на Щатите.......да са единствена световна сила

Ами те досега точно това показаха(Северна Корея)- не желаят да преговарят, не желаят да прекратят разработването на бомби...и си е направо страшно.  Praynig

Ужас ........Не виня Буш......който и да е на негово място би следвал подобна политика.........което е най- тъпото........решават съдбата на целия свят тези идиоти.......май за президент на Щатите трябва да гласуват хората от целия свят

# 5
  • Мнения: 7 837
Сев. Корея отдавна чака на опашката. Беше въпрос на време...
Нито ги съжалявам, нито ги обвинявам.
На тамошния режим му е време да си ходи...

# 6
  • Мнения: 7 091
Сев. Корея отдавна чака на опашката. Беше въпрос на време...
Нито ги съжалявам, нито ги обвинявам.
На тамошния режим му е време да си ходи...

Не, аз въобще не ги защитавам, просто се притеснявам, че покрай сухото гори и суровото в такива ситуации. При война за съжаление много невинни страдат..

# 7
  • Мнения: 160
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

# 8
  • Мнения: 7 091
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

Дали? Защото аз пък си мисля, че много навреме им идва за изборите пак да спасяват света.  newsm78

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 21:17 от Tandoori

# 9
  • Мнения: 7 605
Живях в Корея (южна  Wink ). Ким Ил не го вzимат на сериоzно. Най уда4но Ще бъде, да не се реагира по никакъв на4ин на слу4илото се (zнам, 4е това е малко вероятно да стане). Нали по умният отстъпва пък Сев. Корея Ще се 4увства супер и няма да има повод да прави други глупости.

# 10
  • Мнения: 11 306
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

Дали? Защото аз пък си мисля, че много навреме им идва за изборите пак да спасяват света.  newsm78
Това може да послужи само на самите републиканци, защото на Буш му изтича втория мандат и след това Адио Рио!
Достатъчно бъркотии направи. Сега ми се изправя косата, ако вземе да се перчи, като всеки дребен мъж. Става досаден понякога.

# 11
  • Мнения: 160
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

Дали? Защото аз пък си мисля, че много навреме им идва за изборите пак да спасяват света.  newsm78
Това може да послужи само на самите републиканци, защото на Буш му изтича втория мандат и след това Адио Рио!
Достатъчно бъркотии направи. Сега ми се изправя косата, ако вземе да се перчи, като всеки дребен мъж. Става досаден понякога.

Да, но така са го нападнали сега с войната в Ирак, че мисля момента със спасяването на света отмина.

# 12
  • Мнения: 11 306
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

Дали? Защото аз пък си мисля, че много навреме им идва за изборите пак да спасяват света.  newsm78
Това може да послужи само на самите републиканци, защото на Буш му изтича втория мандат и след това Адио Рио!
Достатъчно бъркотии направи. Сега ми се изправя косата, ако вземе да се перчи, като всеки дребен мъж. Става досаден понякога.

Да, но така са го нападнали сега с войната в Ирак, че мисля момента със спасяването на света отмина.
Да, срещу него може и да са скочили, но... неговия наследник???

# 13
  • Мнения: 7 091
Да, срещу него може и да са скочили, но... неговия наследник???

Още повече, че новия кандидат може да наблегне на факта- ето виждате ли, с Ирак нямаше реална заплаха ( нали уж заради прословутите доклади го плюят сега, то ще кажеш, че не беше ясно от километри, ама хайде) и направиха грешка, пък ето сега реална атомна заплаха... ooooh!

# 14
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Много ще ми е интересно от къде ще се вземат ресурси за още една война. В момента не достигат войските с Ирак и Афганистан, камо ли за някъде другаде. Още повече че ноември има избори и според мен няма да посмеят.

и аз това си мисля. тоя кратун въобще не трябваше да е президент и не мисля, че републиканците ще спечелят следващите избори. Корея им стиснаха зъби миналия път и не посмяха да ги закачат, но явно и те не мирясват #Crazy
Кейси, колкото и да е луд комуниста, не е работа на никой да им се бърка в държавния ред и да тръгне да го сваля както направиха с Ирак. ако застрашават света си има световни организации.

Общи условия

Активация на акаунт