Тенис - условия, цени?

  • 795
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако има майки, чиито деца ходят на тенис, ще съм им много благодарна, ако споделят впечетленията си /цени, местоположение, брой деца в група и т.н./.
Предварително мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 967
http://www.demasport.com/

сега не съм ходила с детенце откакто я откриха новата база, но преди, когато даваха тенис уроци в парка Заимов, дъщеря ми 2 години ходи и бях сравнително доволна. Беше препоръка на свекър ми, той е тенис съдия. Лошото е, че когато са в група, не научават особено много. Цени има на страницата. Хубаво е, че може и майката с една аеробика да се облажи докато детенце играе тенис.

Много лоши неща съм чувала за прехвалените Малееви. От нашето училище има организирано ателие (извънкласно) тенис при тях и  били по много в група, никой не им обръщал внимание. Ходят 1 път в седмицата и цената направо солена (360 лв.) за периода 2.10.06-1.6.07 - ама си има и много ваканции по средата.

Ние сме се прехвърлили на езда, много повече ни харесва.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Миналата седмица говорих с детската треньорка на "Левски" (кортовете са в Борисовата градина, на гърба на стадиона). Треньорката ми хареса, базата също, но понеже ме посъветваха да отидем, когато Самуил навърши пет години, така и не попитах за цените.

# 3
  • Мнения: 3 491
понеже ме посъветваха да отидем, когато Самуил навърши пет години, така и не попитах за цените.
И при нас това е минималната възраст за тенис.

# 4
  • Мнения: 1 258
Лекси,във Веда работят с едно тенис училище.Докато Лора учеше там ни бяха дали едни листовки.Не съм се обаждала още,но ти давам координатите,ако искаш да провериш лично.


Първо германо-българско тенис училище "Willi"
Малинка Пашова-0887 641 349
Вилислав Василев-0049 17624192685(не знам защо)

Има даден и този сайт:
http://www.vdt-tennislehrer.de/willi/trainer.html

Пише,че индивидуалното обучение е 15 лв на час.
За деца от 3-6 г.- 3 лв.на час

1 час в група от четири човека - 4 лв. на час

Заниманията се провеждат в тенис клуб "Дипломат":
кв.Горна баня
бул.Никола Петков 51

Общи условия

Активация на акаунт