Фетална морфология при Мазнейкова - записване?

  • 2 588
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 982
Здравейте  Simple Smile
Интересува ме горе-долу колко седмици предварително трябва да си запиша час за ФМ при д-р Мазнейкова, ако трябва да я направя през първата половина на ноември.
За мен не е от голямо значение на чий ехограф ще ме гледат, но моята лекарка държи да отида там.

# 1
  • Мнения: 1 165
нямам представа дали е нужно няколко седмици предварително да си уговориш час за преглед.тук във форума има доста писано за нея,разрови се.
 ето ти и телефоните-0888450666,02 8184613-питай направо там Peace

# 2
  • Мнения: 684
На мен ми дадоха за след 1 седмица. Но нищо не ти пречи да се обадиш отсега за началото на ноември за да си запишеш удобен час. А дори да размислиш дотогава - винаги можеш да се обадиш да го промениш или откажеш. Ето и още един телефон на клиниката -  818 46 00.

# 3
  • Мнения: 3 322
Не знам кой е най късият срок но като ме насочиха за ФМ бях 13 седмица , а ставаше въпрос за 18 -та, обадих се веднага и ми записаха час за желаната от мен дата без проблем на тел.8184600
Майки от нашия форум които са ходили казаха че ако искаш можеш да си носиш диск и ти прехвърлят записа срещу минимална сума, аз го разбрах в последствие но го имай предвид ако искаш

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ами зависи колко пациентки има записани през въпросния период. След като знаеш за кога искаш час, направо се обади сега и се запиши.

# 5
  • Мнения: 10 982
Аз сега съм в 13г.с., значи отсега мога да си запиша час за някоя дата  Simple Smile

ClanG, благодаря ти за инфото за диска, незнаех, че трябва да си нося мое CD.  Embarassed

зайко, този GSM на Мазнейкова ли е? На него може ли да се звъни, на мен ми дадоха само телефоните в МЦ на бул."България" 104.

# 6
  • Мнения: 1 165
Кака ми го даде-предполагам,че е на Мазнейкова. newsm78Но,където и да се обадиш ще ти запишат час PeaceУспех и леко бременеене!

# 7
  • Мнения: 907
Зависи от притока на бременни в момента според мен, но поне за следващата седмица след като се обадиш все ще има свободен час.
В интерес на истината ако имаш търпение да чакаш може да се отиде и без час, все ще те приемат, но като се има предвид, че ще пътуваш от Габрово, все пак мисля, че по-добре да си запишеш час. И имай предвид, че може да се наложи да почакаш малко, т.е. да не влезеш точно в часа, който си записала.

# 8
  • Мнения: 10 982
Да, заради пътуването искам да имам час и да не е много рано сутринта. А на ФМ как те гледат - като на обикновен видеозон, коремно, нали?  Embarassed

# 9
  • Мнения: 907
Аз мисля, че Мазнейкова преглежда само следобед, но може и да се лъжа. Колкото до това дали те гледат през корема, или вагинално - незнам, но последния път като ходих при нея ме гледа през корема (в 12 г.с.). Вярно е, че беше регулярен преглед, а не фетална морфология. Все пак трябва да ти кажа, че се виждаше мно-о-ого добре.
Та с две думи, най-добре се обади още днес, за да можеш да си запазиш удобен час. Запази си в ранния следобед, за да дори и да има забавяне, да можеш да се прибереш спокойно.
Стискам палци всичко да е ОК Simple Smile

# 10
  • Мнения: 907
Дори и да иска да те прегледа вагинално, не се притеснявай, не е страшно  Hug

# 11
  • Мнения: 333
Аз днес си записах час за този четвъртък, но ми предложиха и за вторник, защото са го отменили. За първи път ще съм на преглед при нея и искам да я видя и да разпитам за раждането.
А за диска колко струва записа?

# 12
  • Мнения: 10 982
Някъде четох за цена към 10 лв, но информацията ми е от миналата година.  Sad
А диска CD или DVD трябва да е?

# 13
  • Мнения: 55
galina, моля те непременно да пишеш за прегледа и за това дали записват на CD/DVD, аз записах час петък.
P.S. Не питах и колко струва, и това ще ми е полезна информация, моля те пиши на ЛС
Благодаря!

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 14:06 от B_a_m_b_i

# 14
В момента има скандал около др Мазнейкови.Обвиняват ги в некадърност.Тази сутрин слушах защитата им и не съм много сигурна в тяхното отношение към болните.Принадлежа към докторското съсловие и не искам да казвам нищо лошо за тях,но...Е,ти сама прецени

Общи условия

Активация на акаунт