Детско магазинче - от къде?

  • 514
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 414
Искам да купя магазинче като тази кухничка: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=857. Да е на същата цена горе-долу, че тези кухнички ги има и по 200 лв.  Wink В детската на Илко има такова магазинче, с касов апарат, пластмасови зеленчуци, кантарче и рафтчета, ама аз не мога да намеря такова, само кухнички и тоалетки намирам.

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние имаме такова със зеленчуци и кошничка за пазар,хартиени парички и монетки,цената му беше горе-долу същата.Купувано е миналата зима от София прес  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 614
Защо не се обадиш във ВЕГА-Маркет, и не попиташ дали имат такова нещо, имат магазини и във Варна. Та въобще ако има такъв артикул може да ти го доставят. Знам, че имат магазин на бул. Гобе Делчев.
Успех в търсенето!  bouquet

# 3
  • Мнения: 414
Ние имаме такова със зеленчуци и кошничка за пазар,хартиени парички и монетки,цената му беше горе-долу същата.Купувано е миналата зима от София прес  bouquet

Къде точно в София-Прес си го купи, защото аз ходих, ама те нали са много магазините там, пък не видях такова дето търся, да не би да съм пропуснала щанда newsm78... Аз бях магазините дето са отпред на сградата, отляво на входа има едно, отдясно има едно по-голямо, в ъгъла вдясно и след това още едно има до една книжарница...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Вчера в Метро гледах, но имат само касов апарат, кантар, чезенчуци и разни други неща, но няма рафтчета като тази кухничка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт