Детско арт студио

  • 882
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте,
Синът ми е на 4 год. и ходи на детска градина. Не смятам, че съм амбициозна майка но факт е че като три годишен рисуваше много хубаво, предимно животни- с часове гледаше animal planet  и навън наблюдаваше разни насекоми и тн. Просто обича такъв тип занимания. Защо започвам с всичко това.
Детската градина е много хубава учителките изглеждат любезни, но си личи че с нищо не се занимават-нито една песничка, нито едно стихотворение, а историйте които разказва са все нашите където сме ги измисляли и чели. Истината е че всяка седмица имат театрални представления, плащаме за рисувателни книжки и тн. Само че в къщи сме на всеобщо мнение че той прогресивно затъпява.
Моля ви споделете имали ли сте и вие усещането че детето ви върви назад и че влиянието на детската градина става изключително голямо върху него само че с не добри неща.
Също така-кажете, ако знаете за някакво арт студио за деца в района на Сливница, Люлин или центъра-рисуване или нещо друго креативно.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 019
Провери в "Двореца на децата" на Стамболийски и Константин Величков.
Моя приятелка водеше нейната дъщеря в "Аура", но там я занимаваха цяла сутрин, тя не ходеше на детска градина. Може да има и почасови занимания.

# 2
  • Мнения: 1 258
Тази брошура ми дадоха в една градинка съвсем скоро.Мисля и аз да отида да проверя какво е точно.Преписвам дословно:

Елате в студиото по рисуване
Пластична живопис
Нов свят за вашето дете

Художничката Боряна Занова показва на децата как мечтите могат да станат реалност
-когато се учиш да рисуваш с молив,пастел,акварел
-когато влагаш труд и правиш колажи
-когато учиш за светове,художници и стилове
-когато създаваш картини и придобиваш умения на художник

Студиото е организирало изложби в София,Виена,Вашингтон,Ню Йорк,Будапеща,Рим,Братислава и др.

Студиото има собствена база ателие-галерия.


Не знам дали е коректно да напиша телефона тук.Може би на лични,ако някой иска.Адресът е на бул.Патриарх Евтимий"

Някой,ако има директни впечатления,ще се радвам да сподели.

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 14:51 от Trislon

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Тук има координати на арт студио Шмиргела /за което съм чувала много хубави неща/ и на още едно:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=izoart&Number=1942946 … amp;sb=3&vc=1

Общи условия

Активация на акаунт