бебинос

  • 1 289
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
майчета, видяла съм се в чудо с тия колики. Какво ли не давах - еспумизан, саб, инфакол, но нищо. варя и и чай от копър и анасон (семена), давам и хип - нищо. Сега съм взела тези капки - Бейбинос, но ми кажете как сте ги давали, и освен тях нещо др. давали ли сте?Според вас ще облекчат ли?

# 1
  • Мнения: 182
три пъти по три ги давах и при нас имаше ефект точно от тях, давах ги преди кърмене. Успех, дано скоро ви оставят проклетите колики Praynig

# 2
  • Мнения: 56
При нас тези капки нямаха голям ефект,по-добър ефект имаше чайчето,което виждам,че ти също правиш ( от семена на копър и анасон ).Пожелавам по-скорошно разрешаване на проблема.!

# 3
  • Мнения: 109
Три пъти по 6 капки преди ядене. При нас действаха добре + чай от копър.

# 4
  • София
  • Мнения: 630
 
Ето тема и още една. А с търсачката изилизат много повече.
Ето и статия за коликите.

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
На нас коликите май ни спряха  newsm68 newsm44 newsm57  261uu smile3535 newsm18,ама дали от бейбинос-а или си е било дошло време Rolling Eyes.Аз също бях пробвала Еспумизан,Саб-а,разни чайчета,но Бейбинос-а най-много действаше.Давах ги след хранене по три капки разтворени с малко млекце в лъжичка.Дано да има успех и при вас  bouquet!

# 6
  • Мнения: 2 849
Аз помислих ,че питаш за кремчето за мазане на коремче .Що не опиташ и с него ?То е с камфор ,анасон и леко загрява .При нас леко подобрение имаше от капките за колики Еспумизан ,преди всяко хранене по 10 . Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвали сме и капките и мехлемчето - действаха при нас. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 252
Ползвах само Еспумизан и кремчето Бейбинос. Но мисля, че най-голям ефект имаше като го гушкам или кърмя. Никакви чайове не хареса и спрях да го мъча. Коликите ги преживяхме общо взето лесно.

# 9
  • Мнения: 962
Аз от тях бях мн.доволна.Ползвах ги така: 2пъти по 5 капки с АМ преди храна

# 10
  • Мнения: 1 733
При нас нямаше ефект от никакво капки, помогна ни единствено мехлемчето на Бебинос. Аз мажеш сутрин и вечер след измиване/баня.

# 11
  • Мнения: 346
На нас тези капки ни помогнаха донякъде. Давах ги преди кърмене в малко кърма - 3 пъти на ден по 4 капки. Ако кърмиш, опитай да пиеш чай от копър, за да отива в кърмата и да действа на бебчо. при нас това определено помогна. Успех!

# 12
  • Мнения: 6 164
Те са същото като еспумизан, саб, инфакол... Активната съставка, съдържаща се в тях е симетикон. Confused Успех все пак! Пробвай с топло на коремчето, или да ти спи на корема. Тия капки... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 35 891
бяха най-добрите, но мнооого горчат Sad

# 14
  • Мнения: 1 259
Аз ги пробвах като последен вариант.Определено имаха ефект,давах и чай Бебезан.

Общи условия

Активация на акаунт