Обожавам да изяждам пюретата на бебето ! :)

  • 551
  • 14
  •   1
Отговори
От както започна жена ми да захранва малкия, винаги така да се каже хартисва я от бурканчетата, я от млечната кухня - и всичко пристига при мен! Simple Smile
А когато пък си внуши, че бебето се било обринало от приерно пюрето от круши - ООО!! тогава направо целите бурканчета изяждам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crazy Crazy :crazy

Ооо чудесни неща си похапвам напоследък Joy Rolling Eyes Crazy Crazy



---------------------------

www.selo.bg

# 1
  • Мнения: 2 013
Какво по-хубаво от това - безотпадна технология  Laughing Laughing Laughing
Виж, ако поискаш и ти да хапваш това три пъти дневно, може и малко солено да излезе, ако сте на Хип или други скъпи марки. Ще трябва да работиш повечко.

# 2
  • Мнения: 4 978
От както започна жена ми да захранва малкия, винаги така да се каже хартисва я от бурканчетата, я от млечната кухня - и всичко пристига при мен! Simple Smile
А когато пък си внуши, че бебето се било обринало от приерно пюрето от круши - ООО!! тогава направо целите бурканчета изяждам Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crazy Crazy :crazy

Ооо чудесни неща си похапвам напоследък Joy Rolling Eyes Crazy Crazy


Ох, камък ми падна от душата  Laughing Мислех си, че само моя съпруг се оглежда лакомо в бурканчетата на Фани. Даже и недоволства, ако не му остане поне едно ню-ню.

# 3
  • Мнения: 7 803
хеххехе да ви има проблема  Mr. Green
и това едно ню-ню ми хареса

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
"Да изяждам" не звучи добре, "да дояждам" - става Wink И нашият татко дояжда, ако му оставим. Особено много му харесва кашата на Милупа ориз и царевица. eat

# 5
  • Мнения: 962
ООО и нашия тати обича да дояжда,особенно банановите пюрета.А и аз не оставам назад.И после все мрънкам че не отслабвам,ами как да отслабна като все си похапвам нещо вкусно.Нооо не обичам зеленчуковите пюрета мн.са ми безвкусни.Веднъж като си бяхме в Русе девер ми ,понеже беше останало половин зеленчуково пюре,реши да го опита.Сториму се безвкусно и човека си сложи малко подправки и си го изяде  Joy Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 3 089
аз явно имам някаква психологическа бариера да ям от храната на детето. 'ми не мога Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 042
В къщи никой не дояждаше пюретата, когато останеха /с изключение на плодовите/. Изхвърлях ги. Hug Някоя котка или куче са си похапвали сладко. Heart Eyes

Аз харесвах само кашите на Милупа, но от тях не оставаше  Joy hahaha. Понякога си забърквах и за мен. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 531
.....................



---------------------------


И аз така ! Само се учудвам че това мъж го пише!

# 9
  • Мнения: 46 430
Късметлия си, при дъщеря ми нищо не хартисваше  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 8 505
Късметлия си, при дъщеря ми нищо не хартисваше  Mr. Green
Simple Smile И при моята.Но когато я захранвах в началото и оставаше пюре,съм опитвала-плодовите можех да преглътна,но останалите... Sick

# 11
  • Мнения: 6 164
И аз си хапвам, ако остане. Обичам плодови и месни и понякога някои каши! newsm62

# 12
  • Мнения: 27 524
Браво на теб, хапвай си  Hug

Аз мляко не понасям и не дояждам нищо млечно  Stop И манджи не ям, та и тях не дояждам  Stop

Мъжът ми е фен на кремчетата, аз се справям с плодовите пюренца  Grinning

Само че почти нищо не хартисва  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 461
Нашият татко си има предпочитания Mr. Green
Кашичка не само останала ами :"дими ако обичаш приготви ми една кашичка Mr. Green"
Също така предпочиташе да си приготви едно АМ набързичко без да го видя gydi
От пюренцата предпочиташе плодовки Laughing
А аз му казвах: hahaha"Ако искаш сега да ти сложа и лигавчето и ХОП на столчето за хранене"

# 14
  • Мнения: 80
И нашият татко ги харесва но гледаме да не му оставияме.
Дея всичко си излапва! smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт