бременност и Сероксат - Моля помогнете!

  • 3 796
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
здравейте мили мами! От доста време се канех да пиша, но вече се реших!
Ще Ви обясня на кратко за проблема ми , пак дано да има някои мама минала по този път и ада ми даде съвет.
Бременна сам ва 9-10 г.с., но периода на зачеването да към 7-8 седмица съвпада със прием на медикамента Серохат, не знам дали знаете, но това антидепресант, които ми беше изписан заедно с пропранолол за лечение на паническо разтройство, което слава бога отшуми вече, но дозите и на двете лекарства бяха малко, по половин таблетка , яй като беше пред спиране.След като
разбрах , че съм бременна, започнах да ходя по лекари , много противоречиви мнения чух, едни казваха махни го, други пак казваха, че няма да има проблем, та мисълта ми е дали някоя мама е имала подобен проблем па дори и с други лекарства по време на бременност. Ще ви бъда много благодарна, таи-като все още се чудя дали да прекъсна бременността или не.На всичкото отгоре сам с наднормени килограми и всички лекари ме плашат , че ще бера ядове, чувствам се ужасно и не знам какво да направя, все пак си мисля, че щом е станало значи има защо, пак казват , че има и много мами не взимали нищо и пак с е раждат бебетата със мало формации.моля Ви дайте ми съвет!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 942
Предполагам,че наистина ти е било много трудно да пишеш за това Sad  Аз лично не съм минала по този път, но имам една приятелка в С,която преди 9 месеца беше в твоето положение.Е сега си гледа едно пухкаво малко сладурче Simple SmileНа въпросите ти:
1."чудя дали да прекъсна бременността или не"- ами това е лично твое решение,но повярвай ми няма нищо по-хубаво на света(а и в твоя случай съм сигурна,че това ще е една оздравителна терапия) Peace
2.медикамента Серохат- от моята приятелка знам,че след като разбра че е бременна и го спряла.До колкото знам от нея тя няколко пъти го е почвала и спирала.Периодите през които не го е вземала се налагалоприятеля й да я води в спешното,да й бият Диазепам,защото е получавала (как да го нарека) приспъпи.Но след като забременя и го спря до ден днешен(да чукна на дърво да не чуе дявола)не е имала проблеми.
Ами това е с което мога(надявам се) да ти бъда полезна.Както тя(моята приятелка)казва"Започни нещо важно,резултата не се влияе от решението,а от желанието и готовността за приемане на промяната''Надявам се скоро да пишеш как си и какво си решила.
И моля другите мами да те подкрепят горещо HugМоята подкрепа я имаш на 100% Hug

Общи условия

Активация на акаунт