как намалихте броя на храненията?!

  • 904
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
недоумявам как ще се справя с това при условие, че на детенце му се папа?! помагайте, моля ви!!! newsm78

# 1
  • Мнения: 942
Само неразбрах защо трябва да ги намаляш? newsm78

# 2
  • Мнения: 566
Аз не съм намалила нищо, малкия яде когато и по колкото иска, мисля че бебоците си знаят най-добре кога ив ке яде.
Ако детето иска да суче, кърми го

# 3
  • Мнения: 2 614
недоумявам как ще се справя с това при условие, че на детенце му се папа?! помагайте, моля ви!!! newsm78
Според мен, а явно и според детенцето Simple Smile ти не е необходимо ти насилствено да ги намаляваш. Ползвай детето за ориентир - аз поне така направих. С времето децата сами си правят режим, и количество храна, което да хапват, според потребностите си. Ти самата надали всеки ден ядеш по едно и също време, едно и също количество храна Simple Smile. Затова моят съвет е да оставиш детенцето ти само да определи броя на храненията и количеството храна, което да изяжда.  Wink

# 4
  • Мнения: 216
е налага се да ги намалим, не е нормално да имаме седмици, в които да ка4ваме по 600гр. Просто много рязкото ка4ване на кг ме притеснява Thinking

# 5
  • Мнения: 1 737
Кърмачетата наддават скокообразно, всички седмици до сега ли е наддавал по 600г?
След 3-тия месец ще наддава по-малко.

# 6
  • Мнения: 216
между 400-600 се движи на седмица, но само в 1та беше по-малко от 400

# 7
  • Мнения: 4 242
Не бой се, скоро драстично ще забави качването на кг и ще се "изравни" с връстничетата си. Дъщеря ми се роди голяма, качваше по много, до един момент, когато пък от 1.200кг месечно започна да наддава само по 200гр.
Води се по детето. Не вярвам майчино сърце да ти позволи да го ограничаваш от храна! Grinning

# 8
  • Мнения: 922
Няма нищо притеснително в поведението на бебчо Wink Grinning
Нека си яде, когато иска.
А що се отнася до намаляването на броя на храненията... Аз изцяло се ръководя от Деничка - давам й да папка, когато иска... А напоследък тя сама намали броя на храненията...
Това е моята "тактика" - каквото и когато иска бебка
Успех Grinning

# 9
  • Мнения: 3 092
Дъщеря ми още лапа смело на интервал 1.5-2 а е на 4 месеца  ShockedИ вместо да продължа да се чудя нормално ли е не е ли какво му става на това дете  newsm78 продължавам да я кърмя когато си ще а в часовника гледам за да редувам гърдите на около 3 часов интервал Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 555
Колко кг се роди бебо и колко е сега? Радинка първия месец качи 1300, втория 1 кг и така постепенно намалява скоростта Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 810
Погледни дата на раждане на Дима- не сме намаляли броя на храненията.
Няма какво повече да се коментира тук.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз ги намалих без проблем с вода и биберон и още първия месец в 3 часа не го хранех, а от втория и в 12 часа го махнах. Захраних късно, обаче, и на 3-4 месец, явно той реши, че не му стига и започна да се буди нощем. Сега се буди 2 пъти, суче 5 минутки и заспива.

# 13
  • Мнения: 1 873
Дария е кърмена изцяло до 4 месец по 8 - 10 пъти на ден.Не съм брояла колко хранения и не съм се вманиачавала да слушам GP-то за броя хранения.Оставих я сама да се нагоди и да си изгради режим.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 170
детето само ще си установи режима

Общи условия

Активация на акаунт