Отговори
  • Мнения: 5 370
От известно време се опитвам да поддържам тегло с едни хапчета "emergency 1000 calories".
Без да спазвам диети, забелязах, че стоя на едни и същи килограми.
За справка-не ходя на фитнес, но всеки ден изминавам в  бърз ход 4 км.-2 до офиса и 2 обратно.
Имам смътен спомен, че едно майче ги беше пило и имаше ефект не само на задържане на килограмите, но и на отслабване.
Помогнете, моля! Praynig

# 1
  • Мнения: 5 593
Ами на опаковката пишеше, че се вземат 1-2 броя преди или по време на хранене с много течности не повече от 3 пъти дневно. Имам и аз спомен за една мама, която беше свалила с тези хапчета и ябълков оцет килограми, но не мога да се сетя коя беше точно. Дано се включи. Аз лично не съм очарована.  Смятам, че са доста скъпи, а действието им не е кой знае какво, но ти си решаваш. Успех!  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Колко са скъпи?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 767
Не съм си ги копувала, но моя приятелка, на кяото мъжа и е фармацевт и имат две аптеки ми каза, че от хапчетата за отслабване само те имат ефект. Мисля след като родя да ги пробвам. Май беше казала, че една опаковка стига за 2 седмици, а били към 14лв...ама това по спомени отпреди няколко месеца.

# 4
  • Мнения: 1 006
Божееее, за първи път чувам!
Май това ще е следващото, което ще опитам Mr. Green Можете ли да покажете снимка на опаковката Thinking и повече инфо и цената?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз искам да знам за кои хапчета точно става дума.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493
Звучи твърде хубаво за да е истина  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Е Е Е Е никой ли не иска да сподели успехите си с тези хапченца  newsm78
или никой не ги е ползвал  Sick

# 8
  • Мнения: 132
и аз съм любопитна за резултатите

# 9
  • Мнения: 191
Ами ефект имат да,но си трябва и усилие в друга насока...(спорт)...иначе поне 3 месеца трябва да се пият,за да има някакъв видим ефект.Цената им е м/ъ 10-12 лв,зависи откъде ги купувате:))

# 10
  • Мнения: 5 593
Няма ефект. Блокирало усвояването на 1000 калории друг път. В упътването пише да се пият преди ядене с повечко течност. Същия ефект ще получите, ако пиете 1-2 чаши вода без хапчета.  Laughing
За съжаление още няма хапче, с което да ядеш каквото искаш и да не дебелееш.

# 11
  • Мнения: 5 593
Намерих старата тема.  Simple Smile Значи все пак върху някои имат ефект. При мен не подействаха. Confused Просто явно моята панацея е НВД + спорт.  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами ефект имат да,но си трябва и усилие в друга насока...(спорт)...иначе поне 3 месеца трябва да се пият,за да има някакъв видим ефект.Цената им е м/ъ 10-12 лв,зависи откъде ги купувате:))
По колко таблетки на ден се пият, колко има в една опаковка и това за трите месеца на опаковката ли го пише  newsm78
А освен тях пиете ли нещо допълнително - (това Vin Apple) и ако Да, то по- колко и какво?
Моля Ви помагайте Praynig

# 13
  • Мнения: 5 593
Пият се по 1-2 табл. до три пъти на ден преди храна с много течност. В една опаковка са 24 таблетки.
..и това за трите месеца на опаковката ли го пише  newsm78
Не, могят да се приемат неограничено време.
Vin Apple е ябълков оцет, ако не се лъжа. И той се пиеше по някаква схема, но не я знам точно. На листовката сигурно го пише.

# 14
  • Мнения: 1 006
Ер покажете ги де Laughing....поне да знам в аптеката как да попитам за тях. newsm78....някаква картинка пуснете Thinking, или поне името Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт