ТЪРСЯ МАЙКИ ОТ СЛИВЕН ЗА ЗАПОЗНАНСТВО

  • 1 040
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
РОДИХ НА 20 СЕПТЕМВРИ 2006 ГОД И СЕГА СИ ТЪРСЯ ПРИЯТЕЛКИ С ПОДОБНА СЪДБА ЗА ЗАПОЗНАНСТВО И ПО НАТАТЪШНО ПРИЯТЕЛСТВО.ЗАЕДНО ДА СИ РАЗХОЖДАМЕ ДЕЦАТА И Т.Н.ИСКАМ ДА ИМАМ МНОГО ПРИЯТЕЛКИ С ДЕЦА НА ВЪЗРАСТТА НА МОЕТО ИЛИ С МАЛКА РАЗЛИКА.ЖИВЕЯ В ДРУЖБА И МНОГО ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА МИ ПИШЕТЕ ВЕДНАГА И ДА ОСЪЩЕСТВИМЕ ВРЪЗКА

# 1
  • Мнения: 3 154
Има отчетни форуми по градове. Това е темата на мамите от Сливен. Grinning

# 2
  • Мнения: 54
искам повече информация с точните данни и телефони за връзка с мамите от сливен

# 3
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Това е новата тема за Сливен. В началото има списък с всички, които са вземали участие досега в Сливенските теми и техните деца. Може да помолиш някой да ти даде телефона си на лични, иначе не е удачен вариант - може да има недобросъвестни обаждания. Аз в момента не съм в Сливен.
Обаче ние в темата не разбрахме как се казва твоето бебче, даже не знаем момче ли е или момиче.
Разгледай списъка и ако искаш може да прибавим нещо и за теб - някой може да те разпознае. Аз мислех, че нямам много познати, пък то половиния Сливен ме познавал  Laughing .

# 4
  • Мнения: 271
Кате, аз също съм майка от Дружба. Ако искаш да се свържеш с мен пиши на лично съобщение твоите координати /по-точно телефон/, а и аз ще ти дам моите. Ако ти е по-удобно и на ICQ-то можеш да ми пишеш.

Общи условия

Активация на акаунт