SPA център във Варна-има ли?

  • 571
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Момичета,някой да знае къде във Варна има такъв център.Интересуват ме различните видове масажи с мед,вулканични камъни и др., както и различни видове вани-перлена,с вино и т.н..Предлагат ли се такива услуги в козметичните центрове в града или мога да открия такива само в СПА хотелите на Златни пясъци и "Св.Константин и Елена"? newsm78

# 1
  • Мнения: 332
Има такъв център и се нарича Хубава жена.Тел.335-229.Намира се до Пикадили парк.Ако отидеш пиши си мнението.Ходих 2 пъти но козметик.Добра е но мисля че може и по-добре.И друго нещо но ще пиша после.

# 2
  • Мнения: 161
Има такъв център и се нарича Хубава жена.Тел.335-229.Намира се до Пикадили парк.Ако отидеш пиши си мнението.Ходих 2 пъти но козметик.Добра е но мисля че може и по-добре.И друго нещо но ще пиша после.
[/quote
Благодаря!Искам да направя подарък на някой  и не знам ще мога ли да го изпробвам предварително,защото нямам време,а снощи ми хрумна идеята.Но ще дам отзиви после  bouquet

# 3
Афродита - след Пикадили-парк, пресечката за буните на Почивка, вдясно една нова синя сграда. А иначе Азалия на Дружба.

# 4
  • Мнения: 573
Kassi, били споделила повече за новия козметичен център ''Хубава жена''?

# 5
  • Мнения: 332
Не знам какво те интересува.Ходила съм само на козметик.Почистване на лице е 25лв.Работят с козметика на Академи и други някакви.Козметичката се казва Надя.Чат-пат съм доволна.Мисля че може и по.добро да се намери.

Общи условия

Активация на акаунт