Каква проходилка Fisher price или chicco?

  • 2 423
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Здравеите мами та чудя се в момента коя е по удачна, на чико ми изглежда е по удобна и красива но тази фишър праис е 2 в 1 но се съмнявам че ще си удря крачетата???? newsm78
та които ги е ползвал даите отзиви!
ето ги

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 00:17 от Kremi_m

# 1
  • Мнения: 1 045
Да ти кажа и аз се чудех дълго време точно за тези двете  Laughing но след като отидох да ги пробваме с малката се отказах категорично ! Просто няма смисъл от това за да проходи. Много повече се радват на колеленцата с дръжка и количките за кукли  Peace
Иначе на Фишер прайс е по-интересно и ще го ползва като поотрасне  Wink

# 2
  • Мнения: 4 151
На ето тази се радва и 5 годишния ми син: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … lnl&pid=33043
Вярно, че му е малка, но има разни копчета, свири музика, говори и той се занимава.

# 3
  • Мнения: 3 457
ох много я харесвам чиковската Blush

# 4
  • Мнения: 1 655
Аз и двете ги харесвам и не знам коя да избера!
Ох голяма дилема!
Днес го сложих в нормален паяк, ами тои се навежда да му хваща железата отстрани и щеше да се обарне!
Ужас!

# 5
  • Мнения: 6 243
Бих ти препоръчала тази на Фишър прайс. Абсолютно същата имаме у нас за дъщеря ми, а наша приятелка има Чиковската. Тая на чико изглежда да е с повече джаджи и бъзикни, но иначе е по-малка и ниска и някакси стои по-нестабилно. За прохождане не става, а повече за игра, но дететнце трябва да е по-големичко - на годинка и половина, например.

Фишърпрайския уокър го взехме на дъщеря ми, като беше на 11 месеца и много се забавляваше с него - тогава за прохождане, а и сега си играе - вече е на 2 и половина.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние сме с Чико-то.Много исках Фишър прайса,но беше изчерпан преди няколко месеца в Сф по магазините;та не ми се чакаше и купихме Чико.
В началото не знаеше много какво се прави,по бързо му беше...но От известно време си го ползва по предназначение.Ходи си с него из целия хол.
Адски много си играе с топките и вече се е научил да ги пуска в дупчицата.Което си е доста забавно за него.Според мен е по-интересен;но пък фишъра е по изкушаващ заради това,че ще се позлва по-дълго заради 2 в 1.
Така че не мога да дам препоръка.
Аз не съжалявам за нашия.

# 7

Общи условия

Активация на акаунт