Най-добрия специалист детски болести в София?

  • 1 354
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Много е изписано по темата, но тук моля да обобщим като нека се включат мами на които дечицата са пили години наред антибиотици и някой най-накрая им е помогнал.От месеци ходим ту при педиатър,той пък ни праща при УНГ. Та проф.Едрев казва че третата сливица не му е пораснала, Улевинов казва че му е пораснала, но има и стомашен рефлукс, а третото УНГ казва да махаме сливицата отново.И накрая пак си кашляме и пак имаме налепи по сливиците, а микробиологичното изследване е отрицателно.За капак забелязвам че вече му е обложено езичето -сигурно гъбички от многото антибиотици, в момента пак натам отиваме защото кашляме и не знам къде да го заведа!!!!!!!!!!Моля насочете ме към някой ИСТИНСКИ СПЕЦИАЛИСТ ДЕСТКИ БОЛЕСТИ,може и да е с частен кабинет, или да е някаква специализирана клиника, не знам професор ли ,доцент ли ,но да погледне комплексно на състоянието на детето, да каже какви изследвания да му направим...А също може да ми препоръчате добъл УНГ или УНГ клиника,за да видим трябва ли пак да я махаме тази трета сливица...За сега изключвам хомеопатията, ще му мисля после само да закрепим малко детенце. Благодаря на всички които ще вземат отношение по темата. Нека тук включим наистина най-добрите, защото всеки може да излекува дете,разболяло се един път, но кой може да помогне на тези деца, които нямат детство от неспирните боледувания?

# 1
  • Мнения: 2 751
Много е изписано по темата, но тук моля да обобщим като нека се включат мами на които дечицата са пили години наред антибиотици и някой най-накрая им е помогнал.От месеци ходим ту при педиатър,той пък ни праща при УНГ. Та проф.Едрев казва че третата сливица не му е пораснала, Улевинов казва че му е пораснала, но има и стомашен рефлукс, а третото УНГ казва да махаме сливицата отново.И накрая пак си кашляме и пак имаме налепи по сливиците, а микробиологичното изследване е отрицателно.За капак забелязвам че вече му е обложено езичето -сигурно гъбички от многото антибиотици, в момента пак натам отиваме защото кашляме и не знам къде да го заведа!!!!!!!!!!Моля насочете ме към някой ИСТИНСКИ СПЕЦИАЛИСТ ДЕСТКИ БОЛЕСТИ,може и да е с частен кабинет, или да е някаква специализирана клиника, не знам професор ли ,доцент ли ,но да погледне комплексно на състоянието на детето, да каже какви изследвания да му направим...А също може да ми препоръчате добъл УНГ или УНГ клиника,за да видим трябва ли пак да я махаме тази трета сливица...За сега изключвам хомеопатията, ще му мисля после само да закрепим малко детенце. Благодаря на всички които ще вземат отношение по темата. Нека тук включим наистина най-добрите, защото всеки може да излекува дете,разболяло се един път, но кой може да помогне на тези деца, които нямат детство от неспирните боледувания?
И аз това търся-добър УНГ, тъй като сме със същите проблеми.
Улевинов каза на детето на братовчедка ми същото-че има рефукс.
Оказа се ,че няма такова нещо. Впоследствие му направиха доста късно операция на третата сливица, но слава Богу навреме.
Сега детето е добре.
И аз се бях насочила към Олевинов, но се отказах.
И на Калоян езикът му е обложен.
Има лош дъх, хрема, кашлица и вчера ни казаха, че сме за операция -д-р Маджунов, Исул.
Тук прочетох не много мили думи за него, а и на мен хич не ми допадна  Close
Сега търсим друг добър специалист  newsm78

# 2
  • Мнения: 9
Последно миналата седмица водих моя син при д-р Попов от ВМА.Той каза че не се знае дали това били гнойни ангини ,но не изрази мнение дали отново му е пораснала проблемната трета сливица.Направи ми добро впечатление че иска да му пуснем по-обстойни изследвания.Добре се държа, но и за него има лоши отзиви във форума.В началото на седмицата ще ходим пак при него, ще видим какво ще препоръча.Ако искаш ще те държа в течение и ако случайно той е "истинския" лекар ще ти пиша на лични, а ти пък ако откриеш някой-казвай,че да спасяваме дечицата. Свилен е на 5г и още не може да ходи на дет.градина, заради тези болести-представи си от кога не работя и какъв е ужас да сме постоянно на лекарства......

# 3
  • Мнения: 9
Какво стана с тази тема? Няма ли в София лекари, които помагат на често боледуващи деца? Пием си лекарствата и продължаваме да кашляме, един казва алергия,друг -трета сливица, трети- да пие имуностимуланти.....боже къде да си заведа Слънчицето? Каквото зависи от мен го направих...и на алерголог ходихме в Александровска, колко пък УНГ сменихме...а педиатри...-резултатът е 10дни без да се разболеем и отново същото...и компреси и гаргари, пак стигаме до антибиотик....а сега на къде...Пишете моля...

# 4
  • Мнения: 2 751
Какво стана с тази тема? Няма ли в София лекари, които помагат на често боледуващи деца? Пием си лекарствата и продължаваме да кашляме, един казва алергия,друг -трета сливица, трети- да пие имуностимуланти.....боже къде да си заведа Слънчицето? Каквото зависи от мен го направих...и на алерголог ходихме в Александровска, колко пък УНГ сменихме...а педиатри...-резултатът е 10дни без да се разболеем и отново същото...и компреси и гаргари, пак стигаме до антибиотик....а сега на къде...Пишете моля...
За съжаление и ние сме така в момента.
С братовчедка ми се случваше същото в продължение на 2 години и половина.
Накрая тя сама взе решение да го оперира от третата сливица и намери връзка (или си плати, не помня) да го оперират в Исул.
Дететой сега е много добре.
При него проблемите много се бяха задълбочили.
И беше ходила на 100 лекари, диагнозите бяха:
-трета сливица
-алергия
-рефукс
 newsm78
Всеки казваше различно...
Тя си взе правилното решение.
А аз още се чудя при кой УНГ да отида.
Вчера си взех направление и сега умувам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт