каква мивка за кухня?

  • 1 365
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Според вас от какъв материал е добре да е  кухненската мивка?
Гранитогрес или друг?
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 211
Моята е черен гранитогрес /Бланко/. Много съм доволна - няма петна, не се боядисва, почиства се лесно, здрава е... а бе от където и да погледнеш, това е най - добрият вариант.

# 2
  • Мнения: 7 640
двукоритна, инокс, не лен. В София водата е мека и петната не са драстичен проблем.

# 3
  • Мнения: 323
инокс,много съм доволна. Peace

# 4
  • Мнения: 824
Инокс е красиво ,но след всяко пускане на водата трябва да я подсушавам.

# 5
  • Мнения: 46 488
Инокс, голяма, кръгла, по такива си падам  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 013
Някой може ли да ми покаже снимка на мивка от гранитогрес?

# 7
  • Мнения: 1 449
Гранитните мивки -  от фрагранит, силгранит- различно се наричат при различните производители, са по-скъпи от иноксовите, имат по-голямо разнообразие на цветове, ако се търси такъв ефект. За поддържане - не виждам разлика, имала съм от двата вида, сега съм с иноксова на Франке с покритие микродекор. Може да ги видите в сайта им, но на мен в момента не ми се отваря на бг www.franke.bg

# 8
  • Мнения: 2 013
Не знам как, но мъжът ми успя да надере с домакинска тел цялото дъно на новата мивка. Мисля, че беше Бланко, не помня точно, защото я сменяха, тъй като избраната не се хващаше на определеното място...

# 9
  • Мнения: 1 449
А пък моята гранитна майсторите-паркетчии заляха с някякъв разредител, така си я ползвах с шуплите няколко години. Ако беше инокс поне това нямаше да й се случи!

Общи условия

Активация на акаунт