Влюбени ли сте в бебо?

  • 2 724
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Имаме 2 деца 2рото е на 4 месеца, всеки път с всяко ново бебе е като много силно влюбване. Не мислиш за нищо друго, едва издържаш няколко часа без бебето, можеш да го съзерцаваш с часове и ти се струва  красиво. Целуваш му краката и те вълнуват глупости като дали си е харесало кашата и то много те вълнуват, не можеш да говориш за  друго Simple Smile
Как беше с вас?Същото ли е?

# 1
  • Мнения: 8 917
"Любов" в случая е слаба дума....

# 2
  • Мнения: 8 505
Думата за мен е обич...безкрайна обич.

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Безнадеждно влюбена  Heart Eyes За мен той е най-красивото, най-умното, най-най-най-бебенце! Още съм в еуфория и не съм се отделяла за повече от час от него...Така бях и с дъщеря ми  Heart Eyes

# 4
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 886
Това е нещо,което не може да се опише с думи.Най-висшата форма на любов.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 413
Много и още ме държи. Интересното е, че като и гледам по-срари снимки на Габи, си викам "какво пък толкова красиво съм намирала, тя си е бебе като бебе". Но после пак я поглеждам и ми се вижда най-красивата и милата на света.

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Думата за мен е обич...безкрайна обич.

Напълно подкрепям.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Безумно влюбена - любов, която никога няма да ме напусне и премине.
За такава любов думите не стигат, тя е неописуема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 448
Така като го гледам, най- безпристрастно заключавам, че мойто гардже е най-хубаво  hahaha

# 9
  • Мнения: 516
Така като го гледам, най- безпристрастно заключавам, че мойто гардже е най-хубаво  hahaha
smile3521 newsm10
Любов newsm78, и аз бих казала обич силна обич!  mrstraetz

# 10
  • Мнения: 1 701
Когато спи повече от 2 часа, започва да ми липсва...  Heart Eyes нищо, че когато е будна, не мога да свърша почти нищо... Laughing

# 11
  • Мнения: 111
Да и винаги ще бъда.  Kissing Heart

# 12
  • Мнения: 240
Когато спи повече от 2 часа, започва да ми липсва...  Heart Eyes нищо, че когато е будна, не мога да свърша почти нищо... Laughing

 Joy Joy Joy
А понякога толкова сладко спи , че ми се иска да го събудя за да го гушкам и целувам. Laughing Laughing Laughing
Няма по-голяма и чиста обич от тази на майката към детето и. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 026
 Непоправимо влюбена  Heart Eyes. Всичко казано до тук от другите, важи и за мен  Wink

# 14
  • Мнения: 1 181
любов, обич... Най-точната дума за мен е "обсебена".

Общи условия

Активация на акаунт