За столчето за хранене-люлка на Чиполино?

  • 1 474
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Доволни ли сте от столчето за хранене - люлка на Чиполино? Интересува ме, дали са стабилни и здрави и харесват ли децата люлката?
В новия каталог има само 1 модел, син на буквички http://www.family-bg.com/catalog/prX_949.htm , ама не ми изглежда много добре, а преди съм виждала и други видове, но може би са от старите колекции  newsm78 Виждали ли сте някъде други модели на столчето, или е само този?

# 1
  • Мнения: 8 917
Ако не се лъжа, това е най-новият модел на Чиполино. Когато вземахме нашият - гранд комфорт, се зачудих доста за този, но предпочетох позициите на височина / в смисъл, че на Град комфорт ми изглеждаха по-стабилни/, отколкото люлката....зависи ти какво ще предпочетеш Peace Нямам представа от ползване, но на външен вид е много хубава Peace

# 2
  • Мнения: 1 737
С 2 ръце съм за този стол, ползваме го от 6-тия месец на детето. Абсолютно стабилен е във всичките си позиции. 3 степени на височина (най-ниската е подходяща за люлеене, най-високата - за хранене), 2 позиции на полегнало положение, 3 степени на сила на люлеене, 3 мелодии. Батериите са неизхабяеми направо, толкова автоматично люлеене издържаха, чак невъзможно... (може би защото взехме Сони) Има малък и голям плот за хранене.
Храним се само на него, а като го пусна на автоматична люлка, забравям, че имам дете, при зъбоникнене вечер в някои случаи е единствен начин за заспиване.
Така, както съм му опознала функциите, бих дала 2 пъти повече пари за него. Смятам повечето чиполински стоки за по-малко качествени, но този стол определено е голямо попадение.

# 3
  • Мнения: 959
И аз нямам забележки към него откъм стабилност и екстри,но заема много място и е доста тежък.

# 4
  • Мнения: 5 265
Ние сме със същото столче-люлка. Много е хубаво  Hug!

# 5
  • София
  • Мнения: 565
С 2 ръце съм за този стол, ползваме го от 6-тия месец на детето. Абсолютно стабилен е във всичките си позиции. 3 степени на височина (най-ниската е подходяща за люлеене, най-високата - за хранене), 2 позиции на полегнало положение, 3 степени на сила на люлеене, 3 мелодии. Батериите са неизхабяеми направо, толкова автоматично люлеене издържаха, чак невъзможно... (може би защото взехме Сони) Има малък и голям плот за хранене.
Храним се само на него, а като го пусна на автоматична люлка, забравям, че имам дете, при зъбоникнене вечер в някои случаи е единствен начин за заспиване.
Така, както съм му опознала функциите, бих дала 2 пъти повече пари за него. Смятам повечето чиполински стоки за по-малко качествени, но този стол определено е голямо попадение.
newsm10 Нямам никакви оплаквания към това столче. Много е функционално, детето обича да се люлее на него, лесно е за почистване, удобно е и за хранене с голямата табла.... Абе, въобще не му мисли!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 768
Ние сме със същото столче-люлка. Много е хубаво  Hug!
и ние  newsm10 то ни спаси от безсънни нощи

# 7
  • Мнения: 3 457
и аз в този цвят съм го виждала ,но беше на по-ниска цена Peace

# 8
  • Мнения: 766
Ренка, днес в Хиполенд го имаше, друг десен за 175 лв

# 9
  • София
  • Мнения: 558
Аз го ползвам вече почти две години. Здрав и удобен е! Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 958
Ей, мерси за инфото!  Hug  Значи, ще е това столчето ни!
Сега помагайте с информация, дали го има някъде по-изгодно и в по-разнообразни десени (искам да е ново, не 2-ра употреба)  Praynig

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 565
Ние го купихме от магазин "От А до Я- всичко за вашето бебе" в "Люлин"-5 за 150лв. Имаше два десена. Но това беше преди повече от година, така че трябва да се провери.

# 13
  • София
  • Мнения: 958
Купихме си! Много ви благодаря за помощта,  Hug столчето с супер, малкия се размаза от кеф!

# 14
  • София
  • Мнения: 565
Честито! Ще ви хареса още повече с времето. Hug

Общи условия

Активация на акаунт