Петък е ...

  • 620
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
И тъй като не ми се очертава никакъв секс /е, то човек не знае/, ще се отдам на филми.

1. Рицарят на бялата дама - някой може ли да ми припомни. Сигурна съм, че съм го гледала, но нищо не се сещам.

2. Напоследък съм се отдала на Джейн Остин - заредила съм няколко. Много ми харесва обстановката, атмосферата, нещо различно. Харесвате ли ги и кои?

3. Гледа ми се европейско кино. Препоръчайте нещо.

4. Само на мен ли не ми хареса Щрак?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Любимата ми част от "Рицарят..." е като намериха склада на Родопа и решиха, че това са обозите на цар Самуил и започнаха да разпродават луканката... То май това е и всичко, което си спомянм. Но много искам пак да го гледам. Мноооого се смях навремето на този филм.

За европейско кино не мога да ти препоръчам нищо в момента (аз май изобщо нямам време напоследък да ходя на кино), но ако не си гледала "Сирияна" сега му е времето.

# 2
  • София
  • Мнения: 607
Ха ха ха, това с обоза ми напомни как преди мнооого години, когато бяхме малки, с брат ми и братовчедките изпразнихме хладилника (тогава имаше какво да се вади оттам  Joy) и си направихме такъв обоз в детската стая. Голяма игра и смях падна, много весело беше!!! А нашите решили да вземат някое мезенце от хлдилника и какво да видят - няма нищо, празен..... Joy  hahaha
А иначе за филмите.....Май наскоро нищо не съм гледала, предпочитам да си поспя....

# 3
  • Мнения: 1 813
Петък е - и се сещам,че утре е Събота  Joy

# 4
  • Мнения: 431
2. Чела съм 3-4 неща на Джейн Остин, от които най-много ми хареса "Гордост и предразсъдъци", останалите доста ми се влачат. Като атмосфера предпочитам сестрите Бронте - мрачно, силно и въздействащо.
3. Наскоро гледах "No man's land" - балканско кино, но филмът е тежък. Една страхотна комедия - пак балканска - "Бяла котка, черен котарак".

Като си помисля за европейско кино, се сещам за Ларс фон Триер - "Dogville".

Френски - много добър - " Les Choristes".

Чешки - спечелил Оскар - "Коля".

Италиански - "The Legend of 1900"

Немски - "Der Untergang"

Европейска копродукция - "The Pianist"

От руските - те не знам, дали се водят европейски newsm78 - "Сибирският бръснар" и "Утомленные солнцем" на Никита Михалков, "Кавказки пленник" на Сергей Бодров младши.

Тези ме впечатлиха, май стига толкова.

# 5
  • Мнения: 1 517
Джейн Остин и сестрите Бронте и на мен са ми любими. Балканско кино: в момента се сещам само за "Зона Замфирова".
Ама нали е петък все пак...трябва да е по-така  Twisted Evil

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И понеже все пак е петък, а искаш европейско кино - "Сексът и Лусия" - страхотен е, испански (май)

# 7
  • Мнения: 2 386
И тъй като не ми се очертава никакъв секс /е, то човек не знае/, ще се отдам на филми.


4. Само на мен ли не ми хареса Щрак?


Аз  много харесах Щрак,и плаках, и се смях на него...Иначе кой ли филм да ти препоръчам..''Мила от Марс'' с Асен Блатечки ми е любимия!

# 8
  • Мнения: 920
Благодаря на всички. За балканско кино не се бях сетила, но е добра идея. Отдавна се точа на Като порасно ще бъда кенгуру.

# 9
  • Мнения: 880
"Всичко за майка ми" и "Говори с нея" на Педро Алмодовар-и двата са страхотни драми

Общи условия

Активация на акаунт