Фервекс и кърмене

  • 3 378
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Може ли,докато кърмя да пия Фервекс,Колдрекс и от сорта? Хванала съм някакъв вирус и ме е страх да не разболея и бебчо (на 5 мес.е)Sad( Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 11 816
Не! Моят съвет е да останеш на чай и вода, а за кърамата не се приетснявай, организмът се пренстройва и произвежда повече, според нуждите на детето! А освен това произвеждаш още повече антитела, доакто си болна, така че няма опасност да заразиш детенцето - това е погрешно мислене. Аз бях така скоро и това помогна, зависи все пак какво ти е положението, но аз се оправих за 2 дни, а за темпеартурата взимах парацетамол. Прочети, пускани са още теми като тази, за болни мами и бебчовци, покрай този вирус напоследък.. Успех!

# 2
  • Мнения: 8 917
Опитай с хомеопатични.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Можеш. Парацетамолът е ок за кърмачки. Витамин С - също. А третата му съставка - фенирамин малеат, е одобрена за използване при кърмачки от ААР (тя е отпушваща носа). Т.е. - няма никаква причина да не го взимаш, щом се чувстваш толкова зле, че да имаш нужда от лекарство. Но вземането на лекарство няма да предпази бебето от разболяване, ако това ти е идеята. Просто си се кърмете, за да получава антителата, които изработва организма ти и вероятно няма да се разболее мъничкото Grinning
Бързо да минава!

# 4
  • Мнения: 4 181
Както  и Хедра ти е казала, може да го пиеш Peace На четири часа.

Общи условия

Активация на акаунт