Торта за мъж!

  • 2 362
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Моля, дайте ми идея за интересна украса на торта за мъж на 30г., но НЕ гола мадама! По принцип той харесва палачинкова торта, но в сладкарският цех са казали,че може да сложат и нещо допълнително за украса! какво да е то! Дайте ми идеи! И ако имате и снимка - още по-благодаря!

Темата я пускам тук за да се види от повече хора! Ако сметнат модераторите - да я преместят където преценят!


Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз не разбрах за сладка или за солена торта иде реч?  newsm78
И понеже и аз скоро ще избирам торта за мъж съм се спряла на няколко варианта, но са сладки  Wink






Чуденката ми е голяма коя от всичките да избера, май Темида е най-тематична  Thinking

# 2
# 3
  • Мнения: 805
Нали харесвате у вас футбол ? Аз на моя син за РД направих ето  такава. Също можеш да занесеш снимка на някого или нещо. Направи му нещо тематично. Изненадата ще е двойна.

# 4
  • Мнения: 11 607
Нали харесвате у вас футбол ?

Тортата не е за нас, но и в това семейство харесват футбола! Мерси!!!!

Благодаря ви много за идеите!!!!  newsm51

# 5
  • Мнения: 2 126
Ох,аз малко не по темата - сори Praynig
Калпазанка,много ми хареса тортата ти,направо е страхотна,ако споделиш и как си я направила ще е супер Hug

# 6
  • Мнения: 805
Ох,аз малко не по темата - сори Praynig
Калпазанка,много ми хареса тортата ти,направо е страхотна,ако споделиш и как си я направила ще е супер Hug
Разбира се.
Нищо сложно. Два блата 'гараш' и два 'орехова' - рецептите съм взела оттук. Сиропирани са само ореховите блатове. Отстрани е намазана с крема на 'гараш'-ът, защото стяга по-добре. Може да се направи и с шоколадова глазура. Топката е от смес тип 'сладък салам' - чаени бисквити, какао, масло, орехи, стафиди. Пропорциите на око и 'пипане'  Laughing Цветният крем е от онази сметана на прах, която се разбива с прясно мляко. Оцветена е със сладкарски бои. Когато поседи една нощ в хладилник и стегне изглежда наистина страхотно. 

# 7
  • Мнения: 2 126
Страхотна си!Благодаря ти! Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 257
       

Общи условия

Активация на акаунт