Мента , глог и валериан ?

  • 112 718
  • 15
  •   1
Отговори
Все по често започнах да закъсвам с нервите , да викам за щяло и не щяло по детето и т.н.Купих си мента , глог и валериан , пия по едно на ден , но питането ми е мога ли да го пия по - продължително време , месец - два - три ....?

# 1
  • Мнения: 2 082
може да го пиеш и може да се пие и 3 пъти на ден.и аз съм така с нервите и виковете...  Crazy

# 2
  • Мнения: 397
Ооооох, позната картинка!!!  smile3506
В момента и аз го пия, но по 2 пъти/ден - сутрин и вечер.

# 3
  • Мнения: 1 942
Можеш, можеш  smile3521

# 4
  • София
  • Мнения: 2 103
пий щом ти понася, аз опитах веднъж и не повторих- оказа се че съм алергична към валериан  Sick

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 526
Няма проблеми да го пиеш, пък е и по-евтино, отколкото да взимаш например "Ремотив" - екстракт от жъл кантарион. Няма да те навреди със сигурност, но май с по едно на ден ефекта няма да е много голям, поне така е при мен. Успех и ти пожелавам повече спокойствие и по-малко нерви!:love: Ако изобщо на днешно време може да не се нервираме #Crazy Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Хайде и аз в клуб "Мента, глог и валериан"... Wink
Аз комбинирам и с Неуробекс /това е витамин "В"/, който се приема и за нервната система.

# 7
  • Мнения: 831
i az sam mngoo nervna i pritesnena ot povedenieto si naposledak. Bremenna sam v 7-mi mesec i samo vikam po inache nepojkornata mi 8 godishna dashteria. Moga li da pia i az menta, glog i valerian, kato sam bremenna?

# 8
Не знам , билки ,билки , но да не направиш грешка . По - добре се консултирай с лекар или пък пий ментов чай.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не знам , билки ,билки , но да не направиш грешка . По - добре се консултирай с лекар или пък пий ментов чай.
Точно така - питай си доктора, иначе може да си навредиш......

# 10
Мога ли да си пия всеки ден дъпросната комбинация успоредно с противозачатъчните ? До сега не се бях замисляла ... newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
i az sam mngoo nervna i pritesnena ot povedenieto si naposledak. Bremenna sam v 7-mi mesec i samo vikam po inache nepojkornata mi 8 godishna dashteria. Moga li da pia i az menta, glog i valerian, kato sam bremenna?

На опаковката пише, при бременност и кърмене да се посъветваме с личния си лекар  Naughty

Мога ли да си пия всеки ден дъпросната комбинация успоредно с противозачатъчните ? До сега не се бях замисляла ... newsm78

Не мисля, че има някакъв проблем  newsm78

# 12
  • Мнения: 831
blagodaria vi za otgvorite, shte se posavetvam s lichnata!

# 13
валериана без рецепта ли се взима от аптеките?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 765
Хайде и аз в клуб "Мента, глог и валериан"... Wink
Аз комбинирам и с Неуробекс /това е витамин "В"/, който се приема и за нервната система.
Това е и моят отговор Simple Smile
След една опаковка от по 100 бр. съм нов човек. Пия сутрин и вечер по едно , само едно хапче на ден не ми действа. Crazy
валериана без рецепта ли се взима от аптеките?
да

Общи условия

Активация на акаунт