срамно питане-катранени изпражнения:помогнете

  • 1 489
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 321
Здравейте
Имам този проблем от вчера и много съм уплашена понеже никога до сега не ми се беше случвало. Embarassed Shocked
Освен това съм в 36г.с и не знам възможно ли е да е от бременноста и да се прочиства организма  newsm78 а при доки съм чак в понеделник.
Моля помогнете някой ако е имал подобен проблем. newsm17 newsm45
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 116
Случайно да пиеш желязо  Hug

# 2
  • Мнения: 1 321
Ами да дане би да е от това мале въобще не съм и предположила. #Crazy  bouquet
Благодаря Wink Hug

# 3
  • Мнения: 3 447
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug

# 4
  • Мнения: 1 883
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug
Peace

# 5
  • Мнения: 61
Аз пих Малтофер в края на бременоста и при мен станаха така.От желязото е, не се притеснявай.Леко раждане! GrinningУспех Praynig
 Peace

# 6
  • Мнения: 3 116
 Laughing Laughing Laughing

Леко бременеене и раждане  bouquet

# 7
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
 newsm62 ще се пръсна от смях,защото това ми напомни когато аз бях бременна и точно от желязото започнаха черните изпражнения а аз си имам язва и помислих,че се е спукала(,защото на баща ми точно преди да се спука каза за такива изпражнения) беж веднага при доктора и вдигнах кабинета във въздуха.не се притеснявай от желязото е.

# 8
  • Мнения: 1 321
Да точно Малтофер пия и сега вече съм спокойна аз също се притесних да не би да е язва #Crazy а и каква язва при такова плюскане покрай бременноста newsm78 Joy

# 9
  • Мнения: 3 116
Помня и аз как се стресирах като видях тези цветове и затова и аз се посмях в постинга  smile3521

Много странно, но никой гинеколог явно не се сеща да предупреди бременлийките за този ми ти ефект от приема на желязо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт