Към мамите с епизотомия!

  • 1 240
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 368
Преди 20 дни родих.Имам епизотомия.Въпросът ми към вас е може ли вече да използвам крем-депилатоар за почистване на триъгълника?Свикнала съм да се чистя доста често и сега ми е много неприятно.

# 1
  • Мнения: 5 026
 Моят съвет е да поизчакаш малко. Аз започнах всички тези процедури след като беше минал месец.

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
предполагам че не може да се получи някаква реакция с крем-депилатора ... аз лично изчаках към месец защото и без това ме болеше и нищо друго освен бръснача не ползвах ... можеш да се консултираш с гинеколог или с лекаря който те е израждал

# 3
  • Мнения: 6 164
 #Crazy брей какви смели жени! Аз не смеех да се погледна, камо ли да се пипна. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 341
#Crazy брей какви смели жени! Аз не смеех да се погледна, камо ли да се пипна. Laughing
И аз така...

# 5
  • Мнения: 2 849
Изчакай още малко .Поне още 20 дена .

# 6
  • Мнения: 58
Аз изчаках докато ми свършат лохиите.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 392
Не, бих те посъветвала да не избързваш. Депилатоара дразни кожата и би могло да бъде опасно.

# 8
  • Мнения: 2 211
Разбирам те добре, но още е раничко. Изчакай 2-3 седмици. Майчинството изисква някои жертви.

# 9
  • Мнения: 8 505
И моят съвет е да изчакаш още малко.

# 10
  • Мнения: 2 015
#Crazy брей какви смели жени! Аз не смеех да се погледна, камо ли да се пипна. Laughing
И аз така...
newsm10 и аз така...

# 11
  • Мнения: 7 474
#Crazy брей какви смели жени! Аз не смеех да се погледна, камо ли да се пипна. Laughing

И аз така  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 223
И моят съвет е да изчакаш още малко.


 Peace

# 13
  • Мнения: 3 334
#Crazy брей какви смели жени! Аз не смеех да се погледна, камо ли да се пипна. Laughing

И аз така  ooooh!
същия случай и при мен Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 7 020
Мисля, че трябва да изчакаш поне още 20 дни.

Общи условия

Активация на акаунт