Айран, АМ и повръщане?

  • 978
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 492
Някой давал ли е айран и след това АМ? Дали става някаква реакция, която да предизвиква повръщане?

София вечеря към 19 ч. и си ляга към 24-1 ч. с 210 мл. АМ, но на няколко пъти огладнява по-рано, около 22 ч. и се събират над 400 мл. АМ, докато заспи. Затова опитахме да дадем айран и после преди лягане АМ, но 30 мин. след това ги повръща  Tired
Иначе, ако си яде киселото мляко за следобедна закска- няма проблем, от АМ-то, колкото и да е изпила, пак никога не е повръщала, но смеси ли ги ... Възможно ли е да става нещо от комбинацията newsm78

# 1
  • Мнения: X
Според мен повръща защото се налива със течности - това 400мл. е много за този интервал, а ако пийне и вода/сок/чай.....

Давай и нещо засищащо и малко, по възможност не течно.......

# 2
  • Мнения: 5 183
Според мен повръща защото се налива със течности - това 400мл. е много за този интервал, а ако пийне и вода/сок/чай.....

И аз така мисля.
Малко офф: Направо се оцъклих ... наистина ли ляга към полунощ? А кога става?
Страшно е 4аровна. Ние сме й фенове, но нашия ерген ляга с кокошките - към 20-20,30  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 12:40 от Maika

# 3
  • Мнения: 46 492
Обикновено пие АМ 4-5 часа след вечерята по 210-300 мл.
400 мл. АМ рядко се случва да изпие, но никога не е повръщала.
 

В случаите, когато се стигаше до повръщане беше пила 100 айран и към 120 АМ, което не е чак толкова много  Confused затова си помислих, че може да е нещо от комбинацията  Confused

Почти никакви други течности не иска, вода само понякога и сок, ако си дръпне 2-3 пъти, в устата й е само "Дай малко нако"  Tired

Maika, благодаря ти  Heart Eyes на обяд става, към 12-1 ч.  Blush

Сега в Здравния прочетох, че имало някакъв вирус с повръщане, май това ще да е, защото предните пъти повръщаше само веднъж и край, а сега не е спряла от снощи  Tired бърша пода като луда, да не говорим, че има чаршафи за 3 перални, свършиха ни чистите комплекти за една нощ  doh в 13.30 ч. сме при педиатърката, да видим какво ще каже ...

# 4
  • Мнения: 5 183
Е, да, това ще да е при4ината.
Мили4ката, дано се оправи бързо!

# 5
  • Мнения: 46 492
Е, да, това ще да е при4ината.
Мили4ката, дано се оправи бързо!

Дано, че като чета за другите деца, продължавало по 6 дена  Tired
Заспа, няма да я будя, защото и без това цяла нощ не е спала, отложихме часа при лекарката, като се събуди тогава ще отидем  Confused

# 6
  • Мнения: 46 492
Вирус е. Лекарката каза, че за последните 3 месеца децата масово го минавали и че сме били закъснели  Laughing

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вирус е. Лекарката каза, че за последните 3 месеца децата масово го минавали и че сме били закъснели  Laughing


Кофти... Да се оправя бързо сладурката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт