Какво стана с чувствителността ви, когато станахте майки?

  • 1 504
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичета, промени ли се чувствителността ви, след като станахте майки?
И как си обяснявате това?

Аз определено смятам, че не е само до хормони.
Мисля, че се случва нещо със самите нас.
Новата роля изисква и нови усещания за живота.
Моята чувствителност определено е по-изострена откакто станах майка - и за хубавите, и за тъжните моменти.

# 1
  • Мнения: 1 097
И моята е така...доста се промених. Но ми харесва, от малка чакам да стана МАМА  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 026
 Първите месеци след раждането бях по-чувствителна, сега май съм се нормализирала  Wink

# 3
  • Мнения: 2 663
Станала съм много по-чувствителна във всяко едно отношение.И ми харесва и не ми харесва така,но и да си остана такава какво пък толкова....

# 4
  • Мнения: 6 164
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.

# 5
  • Мнения: 2 891
Да ти кажа, станала съм голяма ревла  Cry Видя ли някоя неправда веднага реагирам  #Cussing out , а що се отнася до положителните емоции, приемам ги някакси по-резервирано. Ето това не ми харесва Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 505
Освен че се появи още един човек,когото обичам безкрайно много,не усещам разлика от преди.

# 7
  • Мнения: 2 849
Аз по принцип съм човек на емоциите ,прекалено чувствителна .След раждането съм си същата ...ревла .

# 8
  • Мнения: 2 211
Поначало съм чувствителна, но вече пречупвам емоциите си и през емоциите на сина си. Мисля, че няма начин една жена да не се промени след раждането на дете. Сега съм много по - сетивна и отворена към мъката и към радостта на другите хора. Чисто и просто съм майка.

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.
  Също  Peace

# 10
  • Мнения: 111
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.

При мен е рано да се каже,но забелязвам и аз същото!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз се промених, при това още по време на бременността, не чак след раждането...Преди бях склонна на повече компромиси, бях по-дипломатична и спокойна. Сега не цепя басма на никой и вече не се ядосвам за глупости и незначителни неща.

# 12
Да станах по 4уствителна,но така ми харесва,защото сам мама  Heart Eyes Забе;язвам 4е сам и малко по агресивна по отношение на околните  newsm78 не знам на какво се дължи може би от страх 4е някой може да нарани беб4о не мога да си го обясня

# 13
  • Мнения: 2 000
Аз винаги съм била много чувствителна, тъй че не забелязвам някаква разлика преди раждането и след това.

# 14
  • Мнения: 397
И преди и след раждането съм си все така много чувствителна и емоционална,
но може би и малко повече отговорна!!!!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт