Как ви предложиха брак вашите мъжовци

  • 8 400
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Е ,хайде на темата и дано да ви е интересна atwork

# 1
  • Мнения: 10 758
Ми при нас аз му предложих Mr. Green
Но ако трябва, ще се разведа и ще го накарам да ми предложи Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 27 524
В друг град, в хубав хотел, на романтична вечеря на свещи, пръстен, камина, на колене...както си му е редът...  Heart Eyes

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въх, Блондии, късметлийка такава Heart Eyes

Пък моя скъп така и не ми направи предложение. Все викаше "Ние като се оженим...". И един светъл ден вика - Днес нямаме лекции, хайде за медицински Joy Мноооого беше романтичен Mr. Green

# 4
  • Мнения: 22 521
На едно корабче  обикалящо един малък карибски остров.Муй романтико.... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 990
Ми при нас аз му предложих Mr. Green
Но ако трябва, ще се разведа и ще го накарам да ми предложи Twisted Evil
и аз така

# 6
  • Мнения: 7 474
Не ме е изненадал, защото се знаеше, че ще се женим . Но официално с романтична вечеря на свещи с хубав ресторант(и сватбата беше в него), пръстена си го избрах аз (да не се мина)  Laughing

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Хъх...замисли ме.

Направи ми бебе 3 м. след запознанството ни- и двата пъти знаеше, че съм бременна, преди аз да разбера...
Пита ме какво ще правим и му казах, че ще си го раждам, искам го детето- той както реши да действа. Не очаквах, но на другия ден се яви с годежен пръстен и ми предложи на една беседка пред входа ми (на колене, за което се смях дълго). Естествено, че казах ДА, влюбена бях в него и не виждах кой друг ще ме изтърпи.
Сега съм мнооого по-влюбена в него, много, много повече...мисля, че и той, просто тогава беше доста първосигнално и не се познавахме ама хич добре...

# 8
  • Мнения: 743
Заведе ме не ресторант, и по едно време извади една кутийка. И там - пръстен. И ме пита - "Няма ли да си го сложиш" и аз му казах да ми го сложи той. И до там. Нахранихме се, тръгнахме си и по пътя аз реших да попитам "Кажи ми все пак за какво ми го даде този пръстен", а той "Ми не е ли ясно - ще се женим". И аз успокоена- млъкнах си.
Романтиката - кучета я яли при нас.

# 9
  • Мнения: 1 110
Прати ми линк към интернетска страни4ка, която направил сам - на 4ервен фон с ограни4ените му познания по български си бе6е задал въпроса 4овека Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
на баща ми много му тежеше "какво е това нашето ходене 4-5-6 години" и само ме тровеше няма ли вече да ставам "порядъчна жена" и стига съм спала по чуждите къщи. След една такава разправия, аз огорчена, Наско - тогавашния любим по настояще съпруг ми казва: "ти `дет` ще се караш само с баща си ........" и така ........ спряхме да се караме /за това Laughing/

# 11
  • Мнения: 1 186
Хайде сега и аз да споделя:
Аз се връщах от чужбина а той ме посрещна на летището а истината беше като стигнахме в Ст.Загора-какво да ви казвам Two Hearts-влизам в спалнята да си взимам нещо и какво виждам....цялата спалня поръсена с ужасно много листенца от свежи рози,пода с тук -таме цветчета и балони окичени из стаята baloni
Аз седя точно като ПАДНАлА ОТ МАрС Scream а мъжо ми дава чаша за шампанско(естественно-пълна)и ме пита дали ще се омъжа за него married аз веднага-"ДА!'И СИ ПИЙВАмЕ ОТ чАШКИТЕ-а аз да се е.... в шматката щях да си глътна пръстена но той веднага го извади от чашата и ми ги сложи на пръста......после какво следваше -няма да казвам newsm62 luvbed
И че така се взехме и ние  bouquet

# 12
  • Мнения: 6 167

казах му, 4е мен татко няма да ме пусне в Италия
и той веднага ми предложи  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 096
Предложението беше много романтично.. На 20-ти юни излязохме на разходка в Морската градина. Взехме си Кока-Кола и пластмасови чашки и се качихме на една лодка с гребла в езерцето в детския кът. Лодката беше толкова нестабилна, че аз трябваше да стоя на единия край, а той на другия да гребе. Спря под едно дърво надвесено над езерото и ми каза да затворя очи. Когато ги отворих той държеше страхотен пръстен с перла (любимите ми) в ръката си и ме попита: "Мацко, ще се омъжиш ли за мен". Аз се разплаках и се хвърлих на врата му, а лодката така се заклатушка че можеше и да си търся пръстена на дъното на езерцето. Много беше вълнуващо, само дето се чудех бива ли да ми е толкова лошо от возене в лодка и как се справят моряците в открито море. След 5 дни обаче се оказа, че прилошаването било от малкото човече, което сме създали.
Нещата понякога се нареждат като по книга,нали!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Никак, аз му казах че скоро ще се женим.

Общи условия

Активация на акаунт