Каква марка ви е микровелето и за какво основно го използвате?

  • 7 840
  • 157
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 679
и най-вече дали не сте си купували микровълнова от тисиемските магазини?
Видях една за 90 лева, немска си е, с грил и с функция за размразяване и започнах да се чудя дали си струва, но немско ми звучи по-добре от чайнииийз.

Основно я ползвам за затопляне, все нямам навика да готвя в нея.

# 1
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Имам Електролукс,ползвам я за претопляне и по-рядко правя сандвичи с грила.

# 2
  • Мнения: 6 155
Самсунг е. Ползваме я предимно за претопляне.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 164
Нео - претоплям храна, пека хапки/шницели - полуфабрикат, сандвичи на грила, за пуканки, затоплям пюретата на Крис, водата му, вода за чая, мляко... Абе това е най-използвания уред май. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 492
Делонги. Топля, замразявам, задушавам зеленчуци.

# 5
  • Мнения: 2 040
PROLUX е моята и я ползвам за всичко ... готвя, варя вода, картофи, стоплям, пека, размразявам ... всичко май .. ааа, само яйца не варя вътре, че веднъж ме омазаха цялата като гръмнаха ...  Laughing

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Самсунг е. Ползваме я предимно за претопляне.  Rolling Eyes
Също.

# 7
  • в къщи
  • Мнения: 467
Самсунг.Размразявам,сандвичи и най-често за претопляне.Немска звучи добре,аз бих я взела. Peace

# 8
  • Мнения: 2 211
Самсунг. Предимно притоплям и по - рядко размразявам. Никога не готвя в нея.

# 9
  • Мнения: 2 000
Самсунг. Използвам я основно за претопляне. Другото което й ползвам най-редовно е часовника.

# 10
  • Мнения: 1 313
Electolux. Ползвам я основно за претопляне на храна, затопляне на вода за чай и печене на ядки. Рядко правя сандвичи на грила, а единственото, което "готвя" в нея са картофи. Знам, че не я използвам пълноценно, но и така ми върши добра работа Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 537
"AYKO". Използвам я основно за претопляне и за пуканки. Веднъж опитах да готвя, но не ми хареса какво се получи, така че в най-лошия случай /ако нямам време/ може да приготвя прим. гювечета /ако то се води за готвено ястие/.

# 12
  • Мнения: 179
ЕЛИТ. За претопляне,размразяване,сандвичи.....................май това е

# 13
  • София
  • Мнения: 718
LG за затопляне, рядко за размразяване и  по-често за сандвичи.

# 14
  • Мнения: 8 917
и най-вече дали не сте си купували микровълнова от тисиемските магазини?
Видях една за 90 лева, немска си е, с грил и с функция за размразяване и започнах да се чудя дали си струва, но немско ми звучи по-добре от чайнииийз.

Основно я ползвам за затопляне, все нямам навика да готвя в нея.

Мисля, че беше Самсунг. Основното ползване е за кафе Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт