Отзиви за тренировките от data.bg

  • 671
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Момичета предлагам в тази тема всеки да каже мнението си за тренировките, които е правил от http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork
Очевидно всички яко се възползваме от този сайт в борбата за сваляне на килограми и поддържане на добра форма Laughing. От друга страна, благодарение на човека, събрал това богатство от тренировки, е доста трудно да се ориентираме каква точно тренировка или комбинация от тренировки ще е подходящо за нас. По тази причина предлагам всеки да си казва мнението за дадена тренировка по следния начин:

Тренировка: име на тренировката, може и конкретен линк от къде да се изтегли
Информация: напр. 10 мин. разгряване, 20 мин. работа с тежести, 5 мин. разтягане; може да се добавят и ликове с информация към официални сайтове или мнения
Продължителност: Х минути
Ниво на трудност: за начинаещи /средно/ за напреднали
Забележка: всичко, за което се сещате, че би било от полза на останалите.
напр. Подходяща в комбинация с .... / идеална за сутрешен тонус

# 1
  • Мнения: 43
Ето аз започвам с моята любима

Тренировка: Pump it Up! Ultimate Dance Workout 
Информация: 10 мин. разгряване, 20 мин. танцувална част, 20 мин. високо интензивна кардио част, 15 мин разтягане
Продължителност: 1 час и 15 минути
Ниво на трудност: за средно ниво и  за напреднали
Забележка: Тренировката е доста интензивна и обикновено още на 15 минута съм вир-вода, но същевременно е и супер зареждаща.  Хубавото обаче е може да се пропускат части от тренировката и така да се преправи според нивото, на което сте или времето,  с което разполагате.
Препоръчвам я на хора, които са тренирали модерен балет и такива, които по принцип предпочитат нещо по танцувално, а не просто аеробика.
Също така мисля, че е перфектна за намаляване на обиколките на талията

Вие сте на ход  Grinning

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 13:50 от Kliukarka

# 2
  • Мнения: 43
Още малко отзиви:

Тренировка: Perfect Pilates - The new method 20-20- първата част
Информация: Съчетание между йога и пилатес
Продължителност: 20 минути
Ниво на трудност: всички нива
Забележка: Това е любимата ми тренировка за начало на деня.
За разлика от повечето пилатес тренировки, тази е почти изцяло от прав стоеж.
Принципно се набляга на тренировката на краката, но понеже е пилатес става въпрос за натоварване на всички групи мускули. Има доста разтягания, което я прави много полезна и за ставите

Според мен е перфектно начало за всеки, който не се е занимавал отдавна със спорт, а по-късно като помощна тренировка

# 3
  • Мнения: 99
Страхотна темичка, защо не се включите активно дами, аз не съм теглила нищо още, ще разгледам , ама как да дам отзиви, като само на коремни преси и велергометъра карам. Препоръчвайте Peace

# 4
  • Мнения: 143
Добре де, и аз искам да се сваля тази гимнастика пилатес първата част,  но не става, кажете как, аз свалям файла, но не тръгва, дава съобщение, че не разпознава формата или нещо подобно??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт