надписвате ли дрехите на децата си за яслата?!

  • 1 240
  • 15
  •   1
Отговори
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
та става дума за това - надписвате ли дрехите на децата си за яслата?!имам предвид  слагате ли инициалите на децата си от вътрешната страна на дрехите?И още нещо шиете ли ги или ги изписвате с маркер за текстил? Confused

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 15:44 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 397
Когато бяхме в ясла, му надписвах с перманентен флумастер инициалите в единия ъгъл долу на потничетата и слипчетата. По този начин става бързо и лесно и няма проблеми при прането!

# 2
  • Мнения: 14
niama smisal da si uslojniava6 ne6tata,po-dobre gi nadpisvai s permanentna,niama da se iztrie Wink

# 3
  • Мнения: 1 220
Всичко е надписано с перманентен маркер от вътрешната страна! Но може да сложиш и някаква апликация, едно време аз имах гъбки Laughing!

# 4
  • Мнения: 1 425
Различно е да ти кажа при различните детски заведения.Ние в яслата не сме надписвали нищо,защото са още малки и ги обличат ,така шанса да се сбъркат дрешките е по-малък.Сега в градината също не надписваме нищо,само спалните чаршафчета.Попитай госпожите те ще ти кажат какви са им изискванията.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
В аптеките продават лепенки /тип левкопласт/ на ролка. От текстилна материя са и в/у тях се пише идеално с фулмастер. Лепила съм ги на дрехите от вътрешната страна. Лепилото държи идеално. Приди дрехата да се пусне в пералнята лепенката се маха. После се слага нова.

# 6
  • Мнения: 14 133
Нашите госпожи искат да надписваме дрешкиге.

# 7
  • Мнения: 1 517
Дрешките не. Само на раницата с дрешките съм написала името, също и върху пантофките.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
В яслата нищо не надписвам, обаче за градината ще видим - сигурно ще се наложи.

# 9
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моя големия е толкова прибран, че няма страшно да забрави или размени нещо. Когато бяхме в Сливен искаха да са надписани нощничките и кърпите им за ръце, т.е. това което не е в раницата. Но пак му изчезна кърпата за ръце, както си беше надписана - просто доста дълго боледува и не отидох да му взема нещата - в петък децата си прибират кърпите, някое дете си я харесало най-вероятно, беше по-шарена от другите, с влакче.
В София не са ни поставяли такива изисквания - но те пък нещата му си бяха вече надписани. Избродирала бях инициалите му с бод зад игла. Изобщо не мисля след това за ново надписване. Сега има нови дрехи (нали е по-голям) - не съм надписвала.

# 10
  • Мнения: 8 505
Не ги надписвам.Не са искали от яслата.

# 11
  • Мнения: 9 990
Не, нито в яслата, нито в градината съм надписвала каквото и да е.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
нищо не съм надписвала. децата си познават нещата, дори могат безпогрешно да определят коя вещ на кой от групата е.
при добре организирани и подредени учителки обърквания няма как да станат.

# 13
  • Мнения: 4 406
избродирала съм името на всяка дреха, която ползва в яслата

# 14
  • Мнения: 105
Надписвам и името върху етикетчето на дрехите,преди ги изрязвах да не и дразнят,но вече ги оставям, защото веднъж реших да и напиша името от вътрешната страна на подгъва на блузата, а маркера попи в блузата.

Общи условия

Активация на акаунт