Пазарува ли ли сте от Кауфланд-Варна

  • 891
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Интересува ме месото,че чух един слух за него и не знам какво да мисля-а вече си купих.Споделете Вие какво мислите за качеството

# 1
  • Мнения: 1 383
Ние сме в Русе, но ще се включа. Майка ми твърди, че месото в Кауфланд, както и в Метро, било неестествено червено, т.е. го обработват с нещо за трайност. А в СВА било нормално. А тя разбира от тези неща.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Месо не съм купувала, но редовно от отварянето му пазарувам субпродукти- по- пресни не съм купувала от никъде до сега Peace.

# 3
  • Мнения: 8 769
Пазарувала съм, да. Купих пилешки бутчета, охладени. Били на някаква фирма от Разград. Направи ми впечатление, че са добре почистени, много крехки и пресни. Не намалиха драстично теглото си, както онези, които редовно купувах от Метро (в същност забравих за Метро откакто има Кауфланд, следван от Пикадили в класацията ми Peace).
Друг вид месо принципно не купувам, само ако ми трябва смляно, по веднъж на тримесечие, да кажем.
Какво казваш си чула за месото в Кауфланд?

# 4
  • Русе
  • Мнения: 755
И аз се включвам от Русе. Купих замразено пиле от Кауфланд(не помня от кой производител), но никога до сега не бях купувала толкова зле почистено, с остатъци от пера и обелки от кожата пиле, при това пълно с лед. И втората покупка- на някаква шунка се оказа с отвратително качество и вкус и израза "и куче не иска да я яде" е  верен за нея 1000%. По-вече месо и месни продукти няма да купувам от там със сигурност, а и цените на тези две стоки не бяха по-евтини от другите магазини, но опитахме да не останем назад от събитията. Sick

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Все пак е непотвърдено така че не се вързвайте .но на съседката ми една служителка от ХЕИ и казала в никакъв случай да не купува от там Rolling Eyesне знам защо и тя не каза така че за мен е слух.Това го научих след като си бяхме купили голямо парче св.бут и снощи си го хапнахме беше вкусно,но ако му има нещо едва ли ще се прояви толкова бързо newsm78

# 6
  • Мнения: 187
Не искам да оплювам или защитавам Кауфланд. Все ми е тая.
Само ми е интересно, защо тази служителка от ХЕИ предупреждава от уста на уста. Нямат ли ХЕИ силата и властта да се справят с проблема с месото, ако има такъв?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
ние сме пазарували от там месо и сме доволни, вчера си купих език и тази вечер ще го  сготвя, но изглеждаше пресен. Пилешкото месо беше почистено добре, нямаше лед в тарелката, а беше на някаква промоция - Бест фарм беше фирмата. Купувахме и св.плешка - месото беше крехко и с нормален цвят.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Не искам да оплювам или защитавам Кауфланд. Все ми е тая.
Само ми е интересно, защо тази служителка от ХЕИ предупреждава от уста на уста. Нямат ли ХЕИ силата и властта да се справят с проблема с месото, ако има такъв?
не знам и тъй като не съм го чула лично от нея,казвам че е слу,но ми прави впечатление разликата в цената на месото -в Пикадили е 2 лв отгоре,та затова се разтревожих.Но както казах месото си беше в ред

# 9
  • Мнения: 8 769
но ми прави впечатление разликата в цената на месото -в Пикадили е 2 лв отгоре,та затова се разтревожих.
Там принципно е по-скъпичко, като това не е гаранция за качество.

# 10
  • Мнения: 830
Ние няколко пъти пазарувахме от там и съм доволна не виждам какво те притеснява,колкото до цената е нормално да е по-ниска от Пикадили все пак магазина е нов и тепърва привлеча клиенти.А за месото в МЕТРО не знам кой ти го е казал това че го обработват с химикали,аз работих там (не точно в отдел месо) и да ти кажа че от ХЕИ почти всеки дин бяха там за проби.Протоколите от пробите са повече от добр-виж тъпотията в магазина е друга работа Joy

Общи условия

Активация на акаунт